| Igama Lomkhiqizo | Isiqandisi Sokuncibilikisa I-Heater |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm |
| Isimo | iqondile, isimo se-U, isimo se-W, njll. |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | I-Defrost Heating Element |
| Ubude bepayipi | 380mm, 410mm, 460mm, njll. |
| Ubude bentambo ye-lead | 700-1000mm (ngokwezifiso) |
| Ukuvunyelwa | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| Isifudumezi esincibilikisayo (esiboniswe esithombeni) sisetshenziswa kakhulu esiqandisini nasefrijini. Ubude beshubhu buyi-380mm, 410mm, 510mm, 560mm, njll. Ubude obunye bungenziwa ngokwezifiso njengoba kudingeka. I-Voltage ingenziwa ibe yi-110-120V noma i-220V-230V, amandla nawo angenziwa ngokwezifiso njengoba kudingeka. Iisifudumezi sokuhlanza ifrijiinezinhlobo ezimbili, enye iyi-heater encibilikisayo enentambo ye-lead, kanti enye i-heater encibilikisayo ayinayo intambo ye-lead. Ungathenga noma iyiphi ngokwezidingo zakho zokusebenzisa. | |
Isici sokushisa sikagesi esibizwa ngokuthiisifudumezi sokuhlanza ifrijiIpayipi lenzelwe ngqo ukusetshenziswa emishinini yokuqandisa, okuhlanganisa amakhabethe okubonisa, amakhabethe asesiqhingini, indawo yokugcina izinto ebandayo, njalo njalo. Ukuze kuqedwe inqubo yokuncibilikisa, isifudumezi esincibilikisayo singaxhunywa kalula ku-chassis yomqoqi wamanzi, kuma-air cooler kanye namaphiko e-condenser.
Iishubhu yokushisa encibilikisa iqhwa esiqandisiningemiphumela emihle yokuncibilikisa nokushisa, izici zikagesi ezizinzile, ukumelana okuhle kakhulu nokuguga, ukugqwala, kanye nokushiswa, amandla aphezulu okuthwala ngokweqile, ukuvuza okuncane, ukuzinza, kanye nokuphila isikhathi eside kwenkonzo konke kuyizimpawu zepayipi lokushisa lokuncibilikisa.
Ishubhu le-aluminium, i-incolo840, i-800, insimbi engagqwali i-304, i-321, i-310S, nezinye izinto zisetshenziselwa ukwenza ama-heater ancibilikisa iqhwa. Ngaphezu kwalokho, kunezinhlobonhlobo zezinketho zokuqeda (ikhanda lerabha, ishubhu elincibilikayo, njll.) ezitholakalayo.
1. Iningi lemishini yokuqandisa, okuhlanganisa ama-air cooler, amafriji, amafriji, njll., lisetshenziswancibilikisa amashubhu okushisa.
2. Ayingeni manzi futhi inokuvikela okuhle kakhulu.
3. Insimbi engagqwali 304, enokumelana okunamandla nokugqwala, ivame ukusetshenziswa njengezinto zombhobho wangaphandle ekwakhiweni kwezinto zokushisa ezincibilikisa iqhwa.
4. Iisifudumezi sokuhlanza ifrijiivame ukuba nombala oluhlaza okwesibhakabhaka, inokwelashwa komswakama kuhhavini, futhi ingase iboshwe ekushiseni okuphezulu. Ubuso bepayipi lokushisa likagesi buluhlaza okotshani noma bumnyama.
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













