| Igama Lomkhiqizo | Isiqandisi Sokuncibilikisa I-Heater |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm |
| Ubude bepayipi | 10inch-28inch |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | ipayipi lokushisa elincibilikisa iqhwa |
| Ubude bentambo yomthofu | 250mm |
| Indlela yokuvala | ikhanda lerabha noma ipayipi elincibilikayo |
| Ukuvunyelwa | I-CE / CQC |
| Uhlobo lwetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| Isifudumezi esincibilikisa iqhwa esiqandisini singenziwa ngokwezifiso ngokwezidingo zamakhasimende, kulolu hlobo lwesifudumezi esincibilikisa iqhwa, ubude baso buvame ukuba ngu-10 ", 11", 12 ", njll. Amanye amakhasimende kudingeka ancibilikise ishubhu yokushisa ngentambo yocingo (ubude bentambo bungaba ngu-200-250mm), kanti amanye axhunywe ngqo ku-insert engu-6.3mm. Ngakho-ke sicela usithumelele izithombe zesifudumezi ngaphambi kombuzo. Isifudumezi sokuncibilikisa sisetshenziselwa ukuvimbela ukwakheka kweqhwa esiqandisini futhi silawulwa yiThermostat. Ngesikhathi somjikelezo wokuncibilikisa, isifudumezi sokuncibilikisa sincibilikisa iqhwa elivela emaphikweni e-evaporator. | |
I-heater yokuncibilikisa iqhwa esiqandisini iyisici esisesiqandisini noma esiqandisini esinomthwalo wokususa iqhwa noma ukwakheka kweqhwa kuma-coil e-evaporator. Isiza ukugcina ukusebenza kahle kwensiza ngokuvimbela ukwakheka kweqhwa ngokweqile, okungaphazamisa inqubo yokupholisa. I-heater yokuncibilikisa iqhwa ngokuvamile isebenzisa ukumelana kukagesi ukukhiqiza ukushisa, okube sekusetshenziswa ukuncibilikisa iqhwa noma iqhwa kuma-coil. Leli qhwa elincibilikisiwe libe selikhishwa kunsiza. Sekukonke, i-heater yokuncibilikisa iqhwa ibalulekile ekuqinisekiseni ukuthi isiqandisini noma isiqandisini sisebenza kahle futhi sigcina amazinga okushisa afanele.
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314

















