| Igama Lomkhiqizo | Umkhiqizi kanye ne-Wholesale Refrigerator Defrost Heater |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm |
| Ubude | 360mm, 380mm, 410mm, 460mm, 510mm, noma ngokwezifiso |
| Amandla | 345W, noma ngokwezifiso |
| I-voltage | 110V-230V |
| Imodeli yetheminali | 6.3mm |
| Iphakheji | iphakheji ejwayelekile ipakishwe ebhokisini, noma i-heater eyodwa enesikhwama esisodwa. |
| I-MOQ | 100pcs |
| Isitifiketi | CE,CQC |
| Sebenzisa | ukuncibilikisa iqhwa esiqandisini, efrijini, njll. |
| 1. I-JW heater iyi-Refrigerator Defrost Heater Wholesale & Manufacturer, imininingwane yethu yeshubhu ye-defrost heater ingenziwa ngokwezifiso njengomdwebo noma isithombe sekhasimende. Isimo se-tube defrost heater ikakhulukazi sinomumo oqondile, u-U, uhlobo lwe-AA kanye nolunye uhlobo olukhethekile. 2. I-heater encibilikisayo ebude besixhumanisi i-maily inobude obungu-360mm, 410mm, 460mm, 510mm, 560mm, kanye no-580mm, amanye amakhasimende nawo anobude obuhlukile, ingenziwa ngokwezifiso futhi asinazo ezijwayelekile. 3. Ukuze uthole iphakheji yeshubhu yokushisa encibilikisa iqhwa, indinganiso yethu igcwele i-heater ebhokisini ngqo, futhi singapakisha i-heater ngesikhwama, i-heater eyodwa ngesikhwama esisodwa, kanye nama-pcs ayi-100 ngebhokisi ngalinye. | |
Isifudumezi sokuncibilikisa isiqandisi senziwe ngensimbi engagqwali engu-304 njengegobolondo, kanti intambo kagesi ejikelezayo (i-nickel chromium, i-iron chromium alloy) isatshalaliswa eceleni kwe-axial central yepayipi. Igceke elingenalutho ligcwele i-MgO powder enokushisa okuhle kanye nokushisa okuhambisanayo. Ingxenye exhumanisayo yepayipi lokushisa kanye nomugqa wokuhola ivalwe nge-rubber head hot pressure seal noma i-heat shrink sleeve, ukuze kuqinisekiswe ukuthi ipayipi lokushisa lingasetshenziswa ngokujwayelekile iminyaka engaphezu kwemi-5 endaweni enomswakama. Intambo yokuhola yepayipi lokushisa elincibilikisa insimbi engagqwali ingenziwa ngokwezifiso ngokuya ngezidingo zamakhasimende, ubude obuzenzakalelayo bungu-800mm, futhi izinhlobo ezahlukene zama-terminals zingangezwa ekugcineni kwangaphandle kwentambo yokuhola, njenge-6.3mm, 4.8mm njalo njalo.
Ishubhu yokushisa encibilikisayo yenzelwe futhi yathuthukiswa ukuze isetshenziswe kuzo zonke izinhlobo zokugcina izinto ezibandayo, ifriji, isibonisi, ikhabhinethi yesiqhingi kanye neminye imishini yokuqandisa yokushisa kagesi encibilikisa izingxenye zikagesi. Ingafakwa kalula emaphikweni e-chiller, i-condenser kanye ne-undercarriage yethangi lamanzi ukuze incibilikise. Ukusebenza komkhiqizo kuye kwafakazelwa iminyaka engaphezu kwengu-30 yokusebenza: inomphumela omuhle wokuncibilikisa; Ukusebenza kukagesi okuzinzile, ukumelana okuphezulu kokushisa; Ukumelana nokugqwala, ukulwa nokuguga; Umthamo oqinile wokugcwala; Amandla okuvuza amancane, azinzile futhi athembekile; Impilo yenkonzo ende kanye nezinye izici
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.













