Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Isifudumezi Sokuncibilikisa Ukumelana Neqhwa Esine-Fuse 238C2216G013 |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njll. |
| Isimo | iqondile, isimo se-U, isimo se-W, njll. |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | I-Defrost Heating Element |
| Ubude bepayipi | 300-7500mm |
| Ubude bentambo ye-lead | 700-1000mm (ngokwezifiso) |
| Ukuvunyelwa | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| I-Resistance Defrost Heater ene-Fuse 238C2216G013 isetshenziselwa ifriji noma i-mabe, i-heater yesithombe ifakwe i-fuse yezingcezu ezimbili, ubude be-heater encibilikayo bungu-35cm, 38cm, 41cm, 46cm, 51cm. Zonke izi-heater zethu ezincibilikayo zingenziwa ngezifiso njengoba kudingeka. Insimbi engagqwaliishubhu yokushisa encibilikisa iqhwa yokupholisa umoyaUbubanzi beshubhu bungenziwa ngo-6.5mm noma ngo-8.0mm, ishubhu enengxenye yentambo yomthofu izovalwa ngekhanda lerabha. Futhi isimo singenziwa ngesimo se-U kanye nesimo se-L. Amandla eshubhu yokushisa encibilikisayo azokhiqizwa ngo-300-400W ngemitha. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
I-Defrost Heater ene-Fuse 238C2216G013, eyaziwa nangokuthi i-defrosting heating tube noma i-defrost heater, uhlobo lwento yokushisa kagesi esetshenziswa emishinini yokuqandisa, esetshenziswa kakhulu efrijini lomoya obandayo, ikhabhinethi yokubonisa efrijini kanye neminye imishini, ukuxazulula inkinga yeqhwa ebusweni be-evaporator. Iqhwa lizophazamisa ukuhamba komoya futhi lithinte umphumela wokupholisa, ngakho-ke kudingeka lincibilikiswe njalo. Ncibilikisa i-heating tube ngokuncibilikisa ngogesi, i-heating tube kagesi isetshenziselwa ukushisa ungqimba lweqhwa ebusweni bemishini ukuze luncibilikiswe ukuze kufezwe injongo yokuncibilikisa.
Umgomo osebenzayo we-Defrost heater ene-fuse ukushisa ungqimba lwesithwathwa ebusweni be-evaporator nge-electric heating tube ukuze incibilikiswe. I-electric heating tube ivame ukwenziwa ngepayipi lensimbi engagqwali engu-304 njengegobolondo, ucingo lokushisa lukagesi oluhlanganisiwe njengomzimba wokushisa, kanti ingaphakathi ligcwele i-magnesium oxide powder eningi njenge-insulating medium. Lo mklamo wenza i-electric heating tube isebenze kahle endaweni ephansi yokushisa, iqinisekisa umphumela wokuncibilikisa.
Isifudumezi Sokuncibilikisa Semodeli Yokupholisa Umoya
Ukufakwa Nokunakekelwa
Uma ufaka ishubhu yokushisa yokuncibilikisa iqhwa yegumbi elibandayo, kubalulekile ukuqinisekisa ukuthi isondelene kakhulu nobuso be-evaporator ukuqinisekisa umphumela wokushisa. Ngokuphathelene nokugcinwa, hlola njalo isimo sokusebenza kwepayipi yokushisa ukuqinisekisa ukusebenza kwayo okuvamile futhi ugweme izingozi zokuphepha ezibangelwa ukuguga noma umonakalo. Ngaphezu kwalokho, hlanza njalo ubuso be-evaporator ukuze unciphise amathuba okwakheka kweqhwa futhi wandise impilo yenkonzo yeshubhu yokushisa
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













