Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | I-Resistance Oven Heating Element |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njll. |
| Isimo | iqondile, isimo se-U, isimo se-W, njll. |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana okuvalekile | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isici Sokushisa Se-oven |
| Ubude bepayipi | 300-7500mm |
| Isimo | ngokwezifiso |
| Ukuvunyelwa | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| Iisici sokushisa ihhaviniisetshenziselwa i-microwave, isitofu, i-grill kagesi. Isimo sesifudumezi se-oven singenziwa ngokwezifiso njengemidwebo noma amasampula eklayenti. Ububanzi beshubhu bungakhethwa ngo-6.5mm, 8.0mm noma 10.7mm. I-JINGWEI HEATER iyifektri yobuchwepheshe bokushisa, i-voltage namandlaisici sokushisa ihhaviniingenziwa ngokwezifiso njengoba kudingeka. Futhi ishubhu le-oven heating element lingafakwa i-anneal, umbala weshubhu uzoba luhlaza okwesibhakabhaka ngemva kokufakwa i-anneal. Sinezinhlobo eziningi zamamodeli e-terminal, uma udinga ukwengeza i-terminal, udinga ukusithumelela inombolo yemodeli kuqala. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
I-oven Heating Element yethu isezingeni eliphezulu, inentengo engabizi, ihlala isikhathi eside futhi ikwazi ukudlulisa ukushisa kahle. Senza ngokwezifiso i-air fryer kanye ne-oven heating elements yazo zonke izinhlobo nobukhulu kumakhasimende emhlabeni jikelele. Uma unentshisekelo ngemikhiqizo yethu, sicela usithumelele amapharamitha owadingayo.
I-JINGWEI ikhiqiza izinto zokushisa ihhavini ngesimo esivame kakhulu esiqondile, esimise okwe-U, esimise okwe-M, esimise okwe-W noma esinobuningi, sivame ukwenza izinto zethu zokushisa ihhavini ngokwezifiso zemidwebo yobuchwepheshe yomklamo othile wamakhasimende. Futhi sisebenzisa kuphela i-MgO eguquliwe emsulwa kakhulu, ukufudumala kwe-magnesia kunikeza ukudluliselwa okukhulu kokushisa.
Izici Zomkhiqizo
1. Ingcindezi, ukugqwala kanye nokumelana nokushisa okuphezulu
2. Inqubo yokushisela insimbi engagqwali eqinile, izinto ezinhle kakhulu, impilo yenkonzo ende.
3. Isakhiwo esiphakathi nendawo esinobukhulu obuphezulu, esiqinile, nokuqina okuhle.
4. Kungenziwa ngezifiso ngokwezidingo zamakhasimende kanye nemidwebo.
5. Ngokuvamile i-grill oven heating element isetshenziswa ekwelashweni komswakama we-oven, umbala u-beige, ungafakwa ekushiseni okuphezulu, umbala wobuso be-electric heating tube umnyama noma uluhlaza okotshani.
I-JINGWEI Workshop
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














