Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Amapayipi Okushisa Okuncibilikisayo angu-35cm e-Mabe China |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njll. |
| Isimo | iqondile, isimo se-U, isimo se-W, njll. |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | I-Defrost Heating Element |
| Ubude bepayipi | 300-7500mm |
| Ubude bentambo ye-lead | 700-1000mm (ngokwezifiso) |
| Ukuvunyelwa | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| Amapayipi Okushisa Ane-Resistencia angu-35cm Mabe Defrost asetshenziselwa ukuncibilikisa iqhwa emoyeni, isimo sesithombeipayipi lokushisa elincibilikisa iqhwauhlobo lwe-AA (ipayipi eliqondile kabili), ubude bepayipi ngokwezifiso bulandela usayizi wakho wokupholisa umoya, isifudumezi sethu esincibilikisayo singenziwa ngokwezifiso njengoba kudingeka. Insimbi engagqwaliishubhu yokushisa encibilikisa iqhwa yokupholisa umoyaUbubanzi beshubhu bungenziwa ngo-6.5mm noma ngo-8.0mm, ishubhu enengxenye yentambo yomthofu izovalwa ngekhanda lerabha. Futhi isimo singenziwa ngesimo se-U kanye nesimo se-L. Amandla eshubhu yokushisa encibilikisayo azokhiqizwa ngo-300-400W ngemitha. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Ukuze kuvinjwe iqhwa nesithwathwa ukuthi singanqwabelani kukhoyili ye-evaporator, i-resistencia 35cm mabe defrost heater iyingxenye ebalulekile yamafriji namafriji. Ukuze kuncibilikiswe iqhwa eliqongelelekile, lisebenza ngokukhiqiza ukushisa okulawulwayo okuqondiswe kukhoyili. Njengengxenye yomjikelezo wokuncibilikisa, le nqubo yokuncibilikisa iqinisekisa ukuthi umshini usebenza kahle.
Ngokuvamile zenziwe ngocingo olumelana kakhulu, lezi zifudumezi zifakwa ngendlela efanele ngaphakathi kwezingxenye zefriji noma zefriji. Isifudumezi esincibilikisayo sivuselelwa njalo, kungaba nge-timer noma i-thermostat, ukuze kulondolozwe indawo engenaqhwa, okuvumela ukuthi umshini usebenze kahle futhi uqinisekise ukuthi ukudla kugcinwe ezingeni lokushisa elifunekayo.
Isifudumezi Sokuncibilikisa Semodeli Yokupholisa Umoya
Isicelo Somkhiqizo
Ama-heater ancibilikisayo asetshenziswa kakhulu ezinhlelweni zokuqandisa kanye nokuqandisa ukuvimbela ukunqwabelana kweqhwa neqhwa. Ukusetshenziswa kwawo kufaka phakathi:
1. Amafriji:Ama-heater ancibilikisayo afakwa eziqandisini ukuze ancibilikise iqhwa kanye nesithwathwa esiqongelela kuma-coil e-evaporator, okuqinisekisa ukuthi umshini usebenza kahle futhi ugcina izinga lokushisa elihambisanayo lokugcina ukudla.
2. Amafriji:Amafriji asebenzisa ama-heater ancibilikisa iqhwa ukuvimbela ukwakheka kweqhwa kuma-coil e-evaporator, okuvumela ukuhamba komoya okubushelelezi nokugcina ukudla okuqandisiwe ngempumelelo.
3. Amayunithi Okuqandisa Ezentengiselwano:Ama-heater ancibilikisayo abalulekile ezindaweni ezinkulu zokuqandisa ezisetshenziswa ezitolo ezinkulu, ezindaweni zokudlela, nakwezinye izindawo zezentengiselwano ukuze kugcinwe ubuqotho bezimpahla ezibolayo.
4. Izinhlelo Zokupholisa Umoya:Kumayunithi okupholisa umoya anama-coil okupholisa avame ukwakheka yiqhwa, ama-heater ancibilikisa iqhwa asetshenziswa ukuncibilikisa iqhwa nokuthuthukisa ukusebenza kahle kokupholisa kohlelo.
5. Amaphampu Okushisa:Ukuncibilikisa ama-heater kuma-heat pump kusiza ukuvimbela ukunqwabelana kweqhwa kuma-coil angaphandle ngesikhathi sezulu esibandayo, okuqinisekisa ukusebenza kahle kwesistimu kokubili ezindleleni zokushisa nezokupholisa.
6. Isiqandisi Sezimboni:Izimboni ezidinga indawo enkulu yokugcina iziqandisi, njengezindawo zokucubungula nokugcina ukudla, zisebenzisa ama-heater ancibilikisayo ukuze zilondoloze ukusebenza kahle kwezinhlelo zazo zokuqandisa nokuqinisekisa ikhwalithi yomkhiqizo.
7. Amakamelo Abandayo kanye namafriji angena ngaphakathi:Ama-heater ancibilikisayo asetshenziswa emakamelweni abandayo kanye naseziqandisini ukuze kuvinjelwe ukwakheka kweqhwa kuma-coil e-evaporator, okugcina izinga lokushisa elihambisanayo lokugcina izinto ezibolayo ngobuningi.
8.Amakesi Okubonisa Asefrijini:Amabhizinisi afana nezitolo zokudla kanye nezitolo ezithengisa izinto ezisebenziseka kalula asebenzisa ama-display cases afakwe esiqandisini anama-heater ancibilikisayo ukuze abonise imikhiqizo ebandayo noma eqandisiwe ngaphandle kwengozi yokuthi iqhwa livimbele ukubonakala.
9. Amaloli Neziqukathi Eziqandisiwe:Ama-heater ancibilikisayo asetshenziswa ezinhlelweni zokuthutha eziqandisiwe ukuvimbela ukunqwabelana kweqhwa, okuqinisekisa ukuthi izimpahla zihlala zisesimweni esihle ngesikhathi sokuhamba.
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314















