Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | I-Samsung DA47-00192E Isiqandisi I-Aluminium Foil Heater Element |
| Izinto | intambo yokushisa + i-aluminium foil tape |
| I-voltage | 12V |
| Amandla | 2W |
| Isimo | Kwenziwe ngezifiso |
| Ubude bentambo ye-lead | Kwenziwe ngezifiso |
| Imodeli yetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| I-MOQ | 200PCS |
| Sebenzisa | Isifudumezi se-aluminium foil |
| Iphakheji | Ibhokisi elilodwa lama-pcs ayi-100 |
| Lokhuisici sokushisa se-aluminium foilIngxenye ye-Samsung DA47-00192E yesiqandisi iklanyelwe ukuhlangabezana nezindinganiso eziphakeme kakhulu zekhwalithi nokusebenza, ukuqinisekisa ukuthi idivayisi yakho iyaqhubeka nokusebenza kahle nangokuphumelelayo. Imininingwane (usayizi, ukuma, i-voltage namandla) yenziwe ngokwezifiso njengesampula yokuqala. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Izifudumezi ze-aluminium foilizinto zokufudumeza ezenziwe ngezintambo zokufudumeza ezifakwe i-silicone noma intambo yokufudumeza ye-PVC, ezivame ukufakwa phakathi kwezingcezu ezimbili ze-aluminium foil noma zihlanganiswe nengqimba eyodwa ye-aluminium foil.i-aluminium foil heater padinesendlalelo esingezansi esinamathelayo, esingafakwa kalula nangokushesha ezindaweni lapho kudingeka khona ukufudumala. I-heater yephedi ye-aluminium foil ilula ukuyisebenzisa futhi ingaxhunywa ngokushesha endaweni yokushisa lapho kudingeka khona. Amapharamitha ayo obuchwepheshe afaka usayizi ongenziwa ngokwezifiso, i-voltage engenziwa ngokwezifiso, ukuphambuka kwamandla (ukuphambuka kokumelana) ≤5%, ukuvuza kwamandla okungu-≤0.5mA ekushiseni okusebenzayo, ukuphambuka kwamandla okungu-±10% wenani elilinganisiwe ku-voltage elinganisiwe, kanye namandla okunamathela kwe-aluminium foil kanye nentambo yokushisa engu-≥2N/1min ngaphandle kokuxebuka noma ukuwa. I-voltage yokusebenza yei-aluminium foil heating padingaklanywa njenge-12V, 24V, 36V, 48V, 110V, 220V, 230V, njll., futhi izinga lokushisa lokusebenza lingafinyelela ku-160°C. Ukusebenza kwayo ngeke kuthinteke amazinga okushisa aphansi angu--30°C.
Izinhlelo Zokusebenza Zomkhiqizo
Iphedi ye-heater ye-aluminium foilinezinzuzo zobukhulu obuncane, isisindo esilula kanye nokusebenza kahle kokushisa okuphezulu, ngakho-ke isetshenziswa kabanzi emikhakheni eminingi. Isifudumezi se-aluminium foil sisetshenziswa kabanzi embonini yokukhiqiza izinto zikagesi, njengokuncibilikisa eziqandisini nasemafrijini, ukuvikela isitofu selayisi, kanye namatafula okushisa kagesi.
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314















