Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Isifudumezi Sokuncibilikisa Iqhwa Se-Samsung 280W DA47-00139A |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 4.5mm, 6.5mm, njll. |
| Isimo | ngokwezifiso |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana okuvalekile | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isifudumezi Sokuncibilikisa I-Aluminium |
| Ubude bepayipi | 300-7500mm |
| Ubude bentambo ye-lead | 700-1000mm (ngokwezifiso) |
| Ukuvunyelwa | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| Izingxenye zesifudumezi esincibilikisa ifriji se-Samsung ziyi-DA47-00139A,220V/280W. Iphakethe leshubhu lesifudumezi elincibilikisayo lingapakishwa isifudumezi esisodwa ngesikhwama esisodwa. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Izinto zokushisa zamashubhu e-aluminium kulula ukuzisebenzisa ezindaweni ezincane, zinamandla amahle okuguquguquka, zingagotshwa zibe yizimo eziyinkimbinkimbi, futhi zingasetshenziswa kunoma yiluphi uhlobo lwesikhala. Ziphinde zibe nokusebenza okuhle kokuhambisa ukushisa, okuthuthukisa imiphumela yokushisa nokuncibilikisa.
Ithuluzi elivamile lokuncibilikisa nokugcina ukushisa kwamafriji, amafriji, neminye imishini kagesi yi-aluminium defrost heater. Ngosizo lwe-thermostat, ubuningi bamandla, ukufudumala, ukushintsha kwezinga lokushisa, kanye nezimo zokusabalala kokushisa, ingashisa ngokushesha futhi inikeze ukulingana nokuvikeleka. Isetshenziswa kakhulu ukususa iqhwa eziqandisini, eziqandisini, nakwezinye izinto zikagesi ezifudumeza amandla.
Isicelo Somkhiqizo
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













