Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | I-Silicon Rubber Oil Heating Pad |
| Izinto | Irabha ye-silicone |
| Ubukhulu | 1.5mm |
| I-voltage | 12V-230V |
| Amandla | ngokwezifiso |
| Isimo | Indilinga, isikwele, unxande, njll. |
| Ingcina engu-3M | kungangezwa |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana okuvalekile | 750MOhm |
| Sebenzisa | I-Silicone Rubber Heating Pad |
| I-Termianl | Kwenziwe ngezifiso |
| Iphakheji | ibhokisi |
| Ukuvunyelwa | CE |
| I-Silicone Rubber Heater iqukethe i-silicone rubber heating pad, i-crankcase heater, i-drain pipe heater, i-silicone heating belt, i-home brew brew heater, i-silicone heating wire. Imininingwane ye-silicone rubber heating pad ingenziwa ngokwezifiso ngokwezidingo zeklayenti. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Iphedi yokushisa yerabha ye-siliconeiwumkhiqizo othandwa yizimboni ezahlukahlukene. Njengoba ukwakheka kwayo kuguquguquka kakhulu, ukuma nobukhulu bayo kuyashintshashintsha, futhi ingagoqeka, kulula ukunamathela ebusweni bento ezofudunyezwa. Iyinto yokushisa eguquguqukayo kakhulu futhi ingasetshenziswa emakhabetheni okugcina ukudla, ama-drum kawoyela, amaphrinta e-3D, njll.
1. I-voltage yokusebenza: 3.7-380V ingaba ngokungahleliwe, lapha kukhawulelwe engxenyeni yemikhiqizo eyenziwe ngokwezifiso
2. Izinga lokushisa elingaphezulu: 0-200°C, elingeniswe kwamanye amazwe elingu-180°C, elingaphakathi elingu-150°C lingasebenza isikhathi eside (alikwazi ukufudunyezwa oketshezini)
3. Ukuma okwenziwe ngokwezifiso: noma yisiphi isimo ngaphakathi kobubanzi bokuklama kokukhiqiza (akukwazi ukunqunywa ngemva komkhiqizo oqediwe)
4. Umshini wokushisa werabha ye-siliconeukujiya: 1.5-1.8mm (ingagoba ngokugoba)
Isicelo Somkhiqizo
Iphedi yesifudumezi serabha ye-siliconeKusetshenziswe kabanzi ukuhlinzeka ngendawo efudumele yemishini yokuxhumana yangaphandle, ukuvikela ukuqothuka kwangaphandle kanye nokulwa nokubanda, ukufudumeza imishini yamakhemikhali, ukuvimbela ukubanda kwamapayipi, ukuvikela ukuqothuka kwebhethri lemishini yangaphandle, ukunakekelwa kwezokwelapha, imishini nemishini yokuhlanganisa, i-tubular, ukuvimbela ukubanda, ukuvimbela ukuqothuka kwamafutha, Ama-Drum Heaters, Ama-Computer Peripherals, imishini yokucubungula izithombe, imishini yokucubungula ama-semiconductor, njll. Izimboni ezahlukahlukene.
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314









