Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | I-Silicone Crank Case Heater Element Factory yeCompressor |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Izinto | irabha ye-silicone |
| Ububanzi bebhande | 14mm, 20mm, 25mm, njll. |
| Ubude bebhande | Kwenziwe ngezifiso |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Ibhande lesifudumezi se-crankcase |
| Ubude bentambo ye-lead | 1000mm, noma ngokwezifiso |
| Iphakheji | isifudumezi esisodwa esinesikhwama esisodwa |
| Ukuvunyelwa | CE |
| Uhlobo lwetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| Isifudumezi se-JINGWEI yiShayinaIfektri ye-Crank Case Heater Element Factory, ububanzi be-crankcase heater bungu-14mm, 20mm, 25mm, kanye no-30mm. Ubude bebhande bungenziwa ngokwezifiso njengomngcele we-compressor yakho, indlela yokufaka ingentwasahlobo. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
I-matrix yeibhande lokushisa le-compressor crankcaseiyibhande elide, elinomsele omncane phakathi kohlangothi olulodwa, intambo yokumelana iboshwe ku-fiber yengilazi ngaphezu kwentambo, ngokusebenzisa imbobo ye-matrix, intambo kanye nentambo yerabha ye-silicone kuxhunywe nge-clip yethusi bese irabha ye-silicone ivalwe ekugcineni kwebhande lokushisa, bese i-hook yokuhoxa iqiniswa ekugcineni ngama-rivets, bese i-spring yokuhoxa ifakwa ku-hook yokuhoxa, bese olunye uhlangothi ludonswa uma lusetshenziswa. Ukuxhumeka kwentwasahlobo kusethelwe kuzungeze i-crankshaft, futhi ngemva kukagesi, uwoyela uthanjiswa ukushisa, ukuze kube lula ukuqala i-compressor.
Umsebenzi Womkhiqizo
Ngemva kokuba i-compressor ivaliwe isikhathi eside, uwoyela wokugcoba ose-crankcase uzogeleza ubuyele epanini likawoyela, okwenza uwoyela wokugcoba uqine, bese uthinta ukusebenza kokugcoba. Ukuze kugwenywe lokhu, ama-compressor avame ukuhlonyiswa nge-amabhande okushisa e-crankcaseIndima ye-ibhande lesifudumezi se-crankcaseukugcina uwoyela wokugcoba ekhabetheni lokushisa elifanele ngokushisa ukuqinisekisa ukugeleza kanye nomphumela wokugcoba uwoyela wokugcoba.
Izinga lokushisa lokuvula leisifudumezi se-crankcase se-air-conditionerngokuvamile ibekwe cishe ku-10°C, okubangelwa ukuthi i-viscosity yamafutha okugcoba izokwanda kakhulu ngaphansi kuka-0°C, futhi ukugeleza kuzoba kubi kakhulu, futhi ukugeleza okungcono kungatholakala ngaphezu kuka-10°C. Lapho izinga lokushisa lifinyelela inani elibekiwe, ibhande lokushisa lizovulwa kuze kube yilapho izinga lokushisa lamafutha okugcoba ku-crankcase lifinyelela ebangeni elifanele.
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














