Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | I-Silicone Crankcase Heating Strip |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Izinto | irabha ye-silicone |
| Ububanzi bebhande | 14mm, 20mm, 25mm, njll. |
| Ubude bebhande | Kwenziwe ngezifiso |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Ibhande lesifudumezi se-crankcase |
| Ubude bentambo ye-lead | 1000mm, noma ngokwezifiso |
| Iphakheji | isifudumezi esisodwa esinesikhwama esisodwa |
| Ukuvunyelwa | CE |
| Uhlobo lwetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| Ububanzi be-Crankcase Heating Strip bungenziwa ngo-14mm, 20mm, 25mm, 30mm, njalo njalo.ibhande lokushisa le-siliconeingasetshenziselwa i-compressor ye-air-conditioner noma i-cooler fan cylinder defrosting. Ubude be-Crankcase Heating Strip bungenziwa ngokwezifiso ngokwezidingo zeklayenti. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
I-crankcase heating strip iyithuluzi lokushisa likagesi elisizayo, elisetshenziswa kakhulu ukushisa igobolondo le-crankcase lama-compressor omoya opholile. Lapho izinga lokushisa elizungezile lingaphansi kuka-0 ° C, i-compressor ingaba nzima ukuyiqalisa noma ukuyisebenzisa kabi esimweni sokushisa sepompo yokushisa, okuzothinta impilo yenkonzo ye-compressor. Ukuxazulula le nkinga, ibhande lokushisa likagesi elisizayo (intambo) livame ukufakwa endlini ye-crankcase ye-compressor ukuze kwandiswe izinga lokushisa elisebenzayo le-compressor ngokushisa kwangaphambilini kwesikhashana, ukuze kuqinisekiswe ukuqala okubushelelezi nokusebenza okuvamile kwe-compressor.
Umsebenzi Womkhiqizo
1 ukuvimbela ukuqina kwamafutha: endaweni enezinga lokushisa eliphansi, uwoyela ungase uqine ngoba izinga lokushisa liphansi kakhulu, kangangokuthi alikwazi ukugeleza ngokujwayelekile, okuthinta ukusebenza okuvamile kwe-compressor. Ukusetshenziswa kwe-crancase heating strip kungafudumeza uwoyela ekushiseni okuthile ukuqinisekisa ukuthi uwoyela ngeke uqine.
2. Thuthukisa ukusebenza kahle komsebenzi: Ukusetshenziswa kwama-crankcase heater kungenza uwoyela ugcine izinga lokushisa eliphakeme ngesikhathi sokusebenza kwe-compressor, ngaleyo ndlela kuncishiswe ukumelana kwe-viscosity phakathi kwamafutha nomzimba futhi kuthuthukiswe ukusebenza kahle kwe-compressor.
3. Yandisa impilo yomshini: ukugcina izinga lokushisa elifanele likawoyela kunganciphisa ukungqubuzana nokuguguleka, ngaleyo ndlela kwandise impilo yenkonzo yomshini.
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














