| Igama Lomkhiqizo | Isifudumezi Sokukhipha I-Silicone Defrost Segumbi Elibandayo Negumbi Elifriji |
| Izinto | Irabha ye-silicone |
| Usayizi | 5*7mm |
| Ubude | 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, 5M, njll. |
| I-voltage | 110V-230V |
| Amandla | 30W/M, 40W/M, 50W/M |
| Ubude bentambo yomthofu | 1000mm |
| Iphakheji | isifudumezi esisodwa esinesikhwama esisodwa |
| Uhlobo lwetheminali | ngokwezifiso |
| Isitifiketi | CE |
| 1. Ubude, amandla kanye ne-voltage ye-defrost drain heater kungenziwa ngokwezifiso ngokwezidingo zeklayenti, amandla e-drain line heater sinama-40W/M nama-50W/M, amanye amakhasimende adinga amandla aphansi, njenge-25W/M. Isifudumezi sokukhipha amanzi esingu-220V kanye no-40W/M sinesitoko esisesitolo, amanye amandla kanye ne-voltage kudingeka kwenziwe ngokwezifiso, isikhathi sokukhiqiza singaba yizinsuku eziyi-7-10 zama-pcs ayi-1000; 2. Ubude bentambo yokudonsa yekhebula lokushisa lepayipi lokudonsa amanzi buyi-1000mm, ubude bungaklanywa buyi-1500mm, noma buyi-2000mm; Ezinye izidingo ezikhethekile zidinga ukusaziswa ngaphambi kophenyo, izinto zethu zokushisa zingenziwa ngezifiso. | |
Izintambo zokushisa ezisebenzisa umugqa wokudonsa amanzi zenzelwe ukufakwa ngaphakathi kwamapayipi ukuze kukhishwe amanzi emishinini yokupholisa encibilikisayo efakwe emakamelweni abandayo. Zisebenza kuphela ngesikhathi sokujikeleza kokuncibilikisa. Sincoma ukusebenzisa isilawuli ukuqinisekisa ukuthi lokhu kumelana kuphila isikhathi eside.
Qaphela: Isilinganiso samandla esivame ukusetshenziswa kakhulu singama-50 W / m. Ngaphezu kwalokho, sincoma ukusebenzisa ububanzi bama-40W / m kumapayipi epulasitiki.
Lezi zintambo zokushisa eziguquguqukayo kakhulu ziyashesha, ziphephile, futhi kulula kakhulu ukuzisebenzisa. Amamodeli ajwayelekile noma imiklamo eyenziwe ngokwezifiso ngokwezidingo zakho inqoba iningi lezinkinga ongase ubhekane nazo ngesikhathi sokufakwa.
1. Vumela amanzi asuka emijikelezweni yokuncibilikisa iqhwa ukuthi ageleze kuma-evaporators ngezintambo zokushisa.
2. Vumela amanzi aphuma emijikelezweni yokuncibilikisa iqhwa ukuthi ageleze usebenzisa izintambo zokushisa.
3. Vikela uketshezi eqhweni ezisekelweni eziqandisiwe ngezintambo zokushisa.
4. Vimbela ukwakheka kweqhwa epanini lokukhipha amanzi ngekhebula lokushisa.
Isexwayiso:Ungayinqumi ikhebula lokushisa ngokungemthetho ukuze unciphise ubude bomsila obandayo.
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.














