| Igama Lomkhiqizo | Isifudumezi Sepayipi Lokukhipha Amanzi Esilikhoni |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Usayizi | 5*7mm |
| Ubude | 0.5M, 1M, 1.5M, 2M, 3M, njll. |
| I-voltage | ngokwezifiso |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Amandla | 40W/M, 50W/M |
| Sebenzisa | Isifudumezi somugqa wokukhipha amanzi |
| Ubude bentambo ye-lead | 1000mm |
| Iphakheji | Isifudumezi esisodwa esinesikhwama esisodwa |
| Ukuvunyelwa | CE |
| Isifudumezi sepayipi lokukhipha amanzi esine-silicone: Isifudumezi sepayipi lokukhipha amanzi senzelwe ukuvimbela ukwakheka kweqhwa epayipini, okulula ukuxazulula inkinga yesithwathwa esiqandisini. —Ukufakwa okulula: Qiniseka ukuthi ukhipha noma unqamula ugesi wesiqandisi bese ufaka ama-drain heater usebenzisa imishini yokuphepha engenakunqunywa, ihlanganiswe, inwetshwe noma ishintshwe nganoma iyiphi indlela. —Isetshenziswa kabanzi ekuncibilikiseni isiqandisi: Ingxenye yokufaka esikhundleni sesifudumezi somugqa wokudonsa amanzi ifanelekela iziqandisi eziningi, futhi kufanele isebenze uma nje kusenendawo yokukhipha amanzi. | |
Ngemva kokuba isiqandisi somoya sesisebenze isikhathi esithile, ama-blade aso azoqandisa. Ngalesi sikhathi, ucingo lokushisa oluvimbela ukuqandisa lungasetshenziswa ukuncibilikisa nokuvumela amanzi ancibilikisiwe ukuba aphume esiqandisini ngepayipi lokukhipha amanzi.
Njengoba ingxenye engaphambili yepayipi lokukhipha amanzi ifakiwe esiqandisini, amanzi ancibilikisa iqhwa angaphansi kuka-0°C futhi avimbe ipayipi lokukhipha amanzi. Kuyadingeka ukufaka ucingo lokushisa ukuqinisekisa ukuthi amanzi ancibilikisa iqhwa awaqini epayipini lokukhipha amanzi. Faka ucingo lokushisa epayipini lokukhipha amanzi ukuze uncibilikise futhi ushise ipayipi ngesikhathi esifanayo ukuze amanzi akhishwe kahle.
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314
















