| Igama Lomkhiqizo | Isifudumezi Sephayiphi Ye-Silicone Drain |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Usayizi wesifudumezi sokukhipha amanzi | 5*7mm |
| Ubude | 1-20M, kungenziwa ngezifiso |
| Ubude bentambo ye-lead | 1000mm |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | isifudumezi somugqa wepayipi lokukhipha amanzi |
| Iphakheji | isifudumezi esisodwa esinesikhwama esisodwa |
| Amandla | 40W/M, 50W/M |
| Ukuvunyelwa | CE |
| I-voltage | 110V-230V |
| Isifudumezi sepayipi sisetshenziswa kakhulu ekuncibilikiseni amapayipi, ubude bungakhethwa kusukela ku-0.5M kuya ku-20M, kanti i-voltage ingenziwa ibe ngu-110V/120V noma u-220V/230V, futhi amandla angama-40W/M noma u-50W/M, sinesifudumezi sokukhipha amanzi esitokweni sama-40W/M. I-JINGWEI heater iyifektri yobuchwepheshe yokukhiqiza izinto zokufudumeza, singenziwa ngokwezifiso ngokwezidingo zamakhasimende, futhi ikakhulukazi imikhiqizo esinayo ishubhu yokufudumeza encibilikisa iqhwa, i-oven heating element, i-finned heater, enye ishubhu yokufudumeza, i-silicone heating pad, i-crankcase heater, i-drain heater, i-silicone heating wire, i-aluminium foil heater kanye ne-aluminium heating plate. Isampula iyatholakala ngaphambi kokukhiqizwa. | |
Ama-heater amapayipi okudonsa amanzi afanele ukufakwa ngaphakathi kwamapayipi okukhipha amanzi avela emishinini yefriji, phansi kwamathileyi okuqoqa amanzi ukuze kuvinjelwe ukubanda futhi kuvunyelwe amanzi abandayo ukuba ageleze ngokukhululeka.
Ama-heater epayipi asebenza kuphela ngesikhathi sokuncibilika.
Ukuqinisekisa ukuthi lezi zifudumezi zomugqa wokudonsa amanzi zihlala isikhathi eside, kunconywa ukusebenzisa idivayisi yokulawula.
Qaphela: Isilinganiso samandla esivame ukusetshenziswa kakhulu singama-50 W/m. Kodwa-ke, ngamapayipi epulasitiki, inkampani incoma kakhulu ukusebenzisa ububanzi bama-40W/m.
1. Ivalwe ngokuphelele.
2. Iguquguquka kakhulu.
3. Noma yiliphi i-voltage uma liceliwe lifika ku-500V.
4. Ama-cold lead: ubude obujwayelekile yi-1 m.
5. I-Voltage engu-230 V njengejwayelekile.
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314















