Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | I-Silicone Heat Pad |
| Izinto | Irabha ye-silicone |
| Ubukhulu | 1.5mm |
| I-voltage | 12V-230V |
| Amandla | ngokwezifiso |
| Isimo | Indilinga, isikwele, unxande, njll. |
| Ingcina engu-3M | kungangezwa |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana okuvalekile | 750MOhm |
| Sebenzisa | I-Silicone Rubber Heating Pad |
| I-Termianl | Kwenziwe ngezifiso |
| Iphakheji | ibhokisi |
| Ukuvunyelwa | CE |
| I-Silicone Rubber Heater iqukethe i-silicone rubber heat pad, i-crankcase heater, i-drain pipe heater, i-silicone heating belt, i-home brew brew heater, i-silicone heating wire. Imininingwane ye-silicone rubber heating pad ingenziwa ngokwezifiso ngokwezidingo zeklayenti. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
I-silicone heat pad inezinzuzo zobuncane, ukukhanya kanye nokuguquguquka. Ingathuthukisa ukudluliselwa kokushisa, isheshise ukufudumala futhi yehlise amandla ngaphansi kwenqubo yokusebenza. Irabha ye-silicone eqiniswe nge-fiberglass iqinisa ubukhulu bezifudumezi.
Izici Zomkhiqizo
1. Ukwakhiwa: Yenziwe ngezinto eziqinile nezisezingeni eliphezulu ezingagugi futhi ezidabukayo. I-silicone heat pad yenziwe ngerabha ye-silicone eguquguqukayo kakhulu, kanti ungqimba lokuvikela lwenziwe ngezinto ezimelana nokushisa okuphezulu.
2. Ububanzi bokushisa: I-silicone heat pad ingasebenza ngaphakathi kobubanzi bokushisa obuphakathi kuka--60°C no-230°C, okwenza kube yisisombululo esiguquguqukayo sezimboni ezahlukene.
3. Okungenziwa ngokwezifiso: I-silicone heat pad iza ngezimo nobukhulu obuhlukahlukene, okuvumela amakhasimende ukuthola ikhambi elenziwe ngokwezifiso elifanela izidingo zawo ezithile.
4. Ukunikezwa kwamandla: Iphedi yokushisa ye-silicone inikwa amandla kagesi, futhi ukunikezwa kwamandla kwayo kungasukela ku-12v kuya ku-480v kuye ngohlelo lokusebenza nezidingo zamakhasimende.
Isicelo Somkhiqizo
1. Izindawo zokushisa nezinto ezidinga izinga lokushisa elingaguquguquki.
2. Ukushisa okusheshayo kwezindawo kuze kufike ekushiseni okufiswayo.
3. Ukushisa imikhiqizo ehlukahlukene efana nezinhlanganisela, ama-polymer, nama-resin.
4. Ukugcinwa nokulawulwa kwezinga lokushisa kwezinqubo nemishini eyahlukahlukene.
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314








