Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Intambo Yokushisa Ye-Silicone Yohlaka Lomnyango |
| Izinto Zokuvala Ukushisa | Irabha ye-silicone |
| Ububanzi bentambo | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, njll. |
| Ubude bokushisa | ngokwezifiso |
| Ubude bentambo ye-lead | 1000mm, noma ngokwezifiso |
| Umbala | omhlophe, ompunga, obomvu, oluhlaza okwesibhakabhaka, njll. |
| I-MOQ | 100pcs |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | ucingo lokushisa oluncibilikisa iqhwa |
| Isitifiketi | CE |
| Iphakheji | isifudumezi esisodwa esinesikhwama esisodwa |
| Intambo Yokushisa Yesilikhoni Yobude Befreyimu Yomnyango, i-voltage kanye namandla kungenziwa ngokwezifiso njengoba kudingeka. Ububanzi bentambo bungakhethwa ngo-2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, kanye no-4.0mm. Ubuso bentambo bungaba yi-firberglass elukiwe, i-aluminium noma insimbi engagqwali. Iisifudumezi sentambo esincibilikisa iqhwaIngxenye yokushisa enentambo yomthofu ingavalwa ngekhanda lerabha noma ipayipi elincibilika ngodonga oluphindwe kabili, ungakhetha ngokwezidingo zakho zokusebenzisa. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Intambo yokushisa ye-silicone yakhiwe izingxenye ezimbili: ungqimba lwangaphandle oluvikelayo kanye ne-core yentambo. Ungqimba oluvikelayo lwenziwe ngerabha ye-silicone, irabha ye-silicone ithambile, ivikela kahle, futhi ukumelana nokushisa okuphezulu kanye nokushisa okuphansi, ukumelana nokushisa okuphezulu okufika kuma-degrees angu-400 kusengasetshenziswa ngokujwayelekile, futhi ubuthambile abushintshi, ukushabalalisa ukushisa kuyafana, ngakho-ke ububanzi bokusetshenziswa kokushisa kwe-silicone bubanzi kakhulu. Kunezinhlobo eziningi zezinto zokushisa zerabha ye-silicone, i-nickel-chromium alloy, i-Constantan, i-Kangmangan-copper, i-zinc white copper live copper-nickel alloy, njll., izinto zokushisa ezijwayelekile zisebenzisa i-nickel-chromium alloy.
Izici Zomkhiqizo
Izici eziyinhloko zezintambo zokushisa ze-silicone yilezi: ukushisa okusheshayo, ukumelana nokushisa okuphezulu, ukwenza ngokwezifiso okuguquguqukayo kwamapharamitha, ukubola kancane, impilo yesevisi ende, okubaluleke kakhulu izindleko eziphansi, ezonga imali, ububanzi bokusetshenziswa, njengokuthi: ukulima, imifino ye-greenhouse, umbhede oshisayo kagesi, ukufudumala phansi, ingubo kagesi, ukufudumala phansi, i-range hood, i-rice cooker njalo njalo. Ububanzi bamandla kagesi aguquguqukayo bungu-3.7V-220V.
Isithombe Semboni
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













