| Igama Lomkhiqizo | Ibhande Le-Silicone Home Brew Fermentation Heater Belt Lokwenza Iwayini Likabhiya |
| Izinto | irabha ye-silicone |
| Ubude bebhande | 900mm, noma ngokwezifiso |
| Ububanzi bebhande | 14mm, 20mm |
| Ubude bomugqa wamandla | 1900mm |
| Iplagi | I-USA, UK, Euro, kanye nezinye i-plug |
| I-Thermostat | kungangezwa |
| Ukufiphala | kungangezwa |
| Isitifiketi | CE |
| Sebenzisa | ukwenza ubhiya ekhaya |
| 1. I-heater yokwenza ubhiya ekhaya iyi-heater yethu ejwayelekile, ububanzi bebhande elingu-14mm noma 20mm kanye nobude bebhande elingu-900mm, isetshenziselwa ukwenza ubhiya ekhaya. Ipulaki ingenziwa ngokwezifiso njengezwe lakini. 2. Amakhasimende ethu ngokuvamile ane-heater eyodwa yokubhaka enezicucu zokushisa eziyi-1-2, futhi ukupakisha komkhiqizo kuzenzakalelayo kube yibhande elilodwa lokushisa kanye nesikhwama esisodwa esibonakalayo. Uma inani lidlula ama-pcs angu-500, ungenza ngokwezifiso ukupakisha kwebhokisi noma ikhadi lombala. 3. Ibhande lesifudumezi sokukhiqiza lingangezwa i-dimmer noma i-thermostat, i-dimmer ingalungiswa nje ukuze ilawule izinga lokushisa lebhande, i-thermostat izoba ngcono kune-dimmer futhi intengo izoba phezulu, ungakhetha lokhu ngokulandela imakethe yakho. | |
I-brewing belt heating fermentation heater izofudumeza i-fermenter yakho kancane ngaphandle kokudala izindawo ezishisayo ezinkulu. Amabhande okushisa e-brew avame ukukhethwa kune-heating pads ngoba ukulungisa ukuphakama kwebhande ku-fermenter kwandisa noma kunciphisa ukudluliselwa kokushisa. Awusizo kakhulu ezitsheni ezincane.
Ukuze uthole imiphumela emihle kakhulu, i-brewing heater ihambisana nesilawuli sokushisa ukuze ukushisa kunikezwe kuphela lapho ukubila kwehla ngaphansi kwenani elibekiwe. Uma usebenzisa igumbi lokubila noma olunye uhlobo lokupholisa, isilawuli sokushisa sizokwazi ukushintsha phakathi kokushisa nokupholisa njengoba kudingeka.
1. Ubude nobubanzi besifudumezi sokukhiqiza ubhiya kungenziwa ngokwezifiso, amandla angaba ngu-20-30W kanti i-voltage ingu-110-230V;
2. Ngokulandela izidingo zemakethe, kungangezwa i-dimmer, i-thermostat kanye ne-temperature strip;
3. Sinepulaki ehlukile yokukhetha.
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.















