Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | I-Silicone Rubber China Crankcase Heater |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Izinto | irabha ye-silicone |
| Ububanzi bebhande | 14mm, 20mm, 25mm, njll. |
| Ubude bebhande | Kwenziwe ngezifiso |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Ibhande lesifudumezi se-crankcase |
| Ubude bentambo ye-lead | 1000mm, noma ngokwezifiso |
| Iphakheji | isifudumezi esisodwa esinesikhwama esisodwa |
| Ukuvunyelwa | CE |
| Uhlobo lwetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| IIsifudumezi se-crankcase saseShayinaububanzi bungenziwa ngo-14mm, 20mm, 25mm, 30mm, njalo njalo.ibhande lokushisa le-siliconeingasetshenziselwa i-compressor ye-air-conditioner noma i-cooler fan cylinder yokuncibilikisa iqhwa.ibhande lesifudumezi se-crankcaseUbude bungenziwa ngezifiso ngokwezidingo zeklayenti. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Ibhande lokushisa le-crankcase yerabha ye-siliconeumkhiqizo wokushisa kagesi osebenza kahle ngokungangenwa manzi, isivinini sokushisa esisheshayo, kanye nokuphila isikhathi eside. Izimo eziyinhloko zokusetshenziswa kwerabha ye-siliconeibhande lesifudumezi se-crankcasezifaka kodwa azigcini ngokushisa i-compressor crankcase kuma-air conditioner, ukushisa kwamapayipi, kanye nebhande lokushisa lerabha le-silicone elilwa nokuqandisa.izifudumezi ze-crankcasengokuvamile zisetshenziswa ezindaweni ezidinga ukufudunyezwa, njengamapayipi, amathangi, kanye nezindawo zokufaka izinto emishinini yezimboni noma elabhorethri, ekufudumaleni, nasekufakeni izinto zokuvikela.Isifudumezi se-crankcase senjoloba ye-siliconeingasongwa ngqo ebusweni bengxenye efudumele, kulula ukuyifaka futhi ithembekile, ifanele izindawo ezibandayo, futhi imisebenzi yayo eyinhloko ihlanganisa ukuvikela amapayipi amanzi, ukuncibilikisa iqhwa, kanye neqhwa elincibilikayo.
Izici Zomkhiqizo
1. Kusetshenziswa uhlaka oluyinhloko lwe-fiber yengilazi engena-alkali, lugoqwe ngocingo lokushisa lukagesi, into eyinhloko yokuvikela ukushisa irabha ye-silicone, inokumelana okuhle nokushisa kanye nezakhiwo zokuvikela ukushisa.
2. Inokuguquguquka okuhle kakhulu, ingafakwa ngqo kudivayisi yokushisa, ukuqinisekisa ukuthintana okuhle kanye nomphumela ofanayo wokushisa.
3. Ngesikhathi sokufakwa, kufanele kuqinisekiswe ukuthi uhlangothi lwe-silicone rubber plane lwe-crankcase heater luseduze nobuso bepayipi eliphakathi nendawo kanye nethangi, futhi kufanele luqiniswe nge-aluminium tape. Ukuze kuncishiswe ukulahleka kokushisa, kufanele kumbozwe ngesendlalelo sokushisa esingaphandle kwendawo kagesi eshisayo.
4. Ingagotshwa futhi iboshwe ngokuthanda kwayo ngokwezidingo ze-heater, indawo yokusebenza incane, indlela yokufaka ilula futhi iyashesha, umzimba wokushisa umbozwe nge-silicone insulator, inendima yokuvimbela umonakalo wemishini.
Ngokuphathelene namapharamitha obuchwepheshe, izinto zokufaka umswakama zebhande lokushisa le-silicone rubber crankcase zingamelana nokushisa okuphezulu kwama-degrees angu-300, izinga lokushisa eliphezulu lesevisi lama-degrees angu-250, iphutha lamandla lama-8%, ukumelana nokushisa kwama-≥5 MΩ, amandla okucindezela angama-1500v/5s kanye ne-voltage kagesi engama-6KV. Lawa mapharamitha aqinisekisa ukuphepha nokuthembeka komkhiqizo ofanele izidingo ezahlukene zokushisa kwezimboni nezelabhorethri.
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













