Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | I-Silicone Rubber China Drain Line Heater Tape |
| Izinto | Irabha ye-silicone |
| Usayizi | 5*7mm |
| Ubude bokushisa | 0.5M-20M |
| Ubude bentambo ye-lead | 1000mm, noma ngokwezifiso |
| Umbala | omhlophe, ompunga, obomvu, oluhlaza okwesibhakabhaka, njll. |
| I-MOQ | 100pcs |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isifudumezi sepayipi lokukhipha amanzi |
| Isitifiketi | CE |
| Iphakheji | isifudumezi esisodwa esinesikhwama esisodwa |
| AmandlaItheyiphu Yesifutho Sokudonsa Umugqa Wokukhipha Amanziingu-40W/M, singenziwa futhi amanye amandla, njenge-20W/M, 50W/M, njll. Futhi ubude beisifudumezi sepayipi lokukhipha amanziine-0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, njll. Ende kunazo zonke ingenziwa ibe yi-20M. Iphakheji yeisifudumezi somugqa wokukhipha amanzii-heater eyodwa enesikhwama esisodwa sokufakelwa, inani lesikhwama esenziwe ngokwezifiso ohlwini lingaphezu kwama-500pcs ngobude ngabunye. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Izifudumezi zomugqa wamapayipi okukhipha amanzizenzelwe ukufakwa phansi kwamathileyi okuqoqa ngaphakathi kwemishini yokuqandisa emakamelweni abandayo, ukuvimbela ukubanda nokuvumela amanzi abandayo ukuthi ageleze ngokukhululeka. I-thermostat ehlanganisiwe iwenza azilawule ngokuphelele. Isilinganiso samandla esivame ukusetshenziswa kakhulu singama-50 W/m. Kodwa-ke, ngamathileyi epulasitiki, sincoma kakhulu ukusebenzisa ububanzi bama-40W/m.
Izici Zomkhiqizo
Itheyiphu Yesifutho Sokudonsa Umugqa Wokukhipha Amanzivikela ukuphakelwa kwamanzi kanye nemigqa yokudonsa amanzi esetshenziswa emakhaya ekubeni yiqhwa ngenxa yokushisa okuphansi.
1. Intambo yokushisa yamapayipiKulula ukuyifaka, ungayifaka wena, ifanele amapayipi amanzi epulasitiki nensimbi asekhaya.
2. Ikhebula lokushisa lepayipi livimbela ipayipi lamanzi ukuthi lingaqandi, ukuze amanzi akwazi ukugeleza ngokujwayelekile ngaphansi kuka-0 ° C.
3. Ikhebula lokushisa le-drain lifanelekela amapayipi ensimbi noma amapayipi epulasitiki agcwele amanzi.
4. Ikhebula lokushisa kulula ukulifaka
5. Ikhebula lokushisa liphephile ukulisebenzisa futhi lihlala isikhathi eside.
Isithombe Semboni
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













