Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Isifudumezi Sebhendi Yesicabha Senjoloba Esiyi-Silicone |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Izinto | irabha ye-silicone |
| Ububanzi bebhande | 14mm, 20mm, 25mm, njll. |
| Ubude bebhande | Kwenziwe ngezifiso |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Ibhande lesifudumezi se-crankcase |
| Ubude bentambo ye-lead | 1000mm, noma ngokwezifiso |
| Iphakheji | isifudumezi esisodwa esinesikhwama esisodwa |
| Ukuvunyelwa | CE |
| Uhlobo lwetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| IIsifudumezi se-crankcase saseShayinaububanzi bungenziwa ngo-14mm, 20mm, 25mm, 30mm, njalo njalo.ibhande lokushisa le-siliconeingasetshenziselwa i-compressor ye-air-conditioner noma i-cooler fan cylinder yokuncibilikisa iqhwa.ibhande lesifudumezi se-crankcaseUbude bungenziwa ngezifiso ngokwezidingo zeklayenti. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Ibhande lokushisa le-crankcase ye-compressor: Isici sokushisa sihlelwe ngentambo yokumelana ne-nickel chromium alloy, ukushisa okusheshayo, izinga lokushisa elifanayo, ungqimba lokuvikela olusebenzisa ukumelana nokushisa okuphezulu nokuphansi, ukulwa nokugqwala, ukuvikela okuphezulu, ukumelana nokuguga kwerabha ye-silicone kanye nendwangu yefayibha engeyona eyamakhemikhali, irabha ye-foam engenisiwe nezinye izinto, nge-lining, ungqimba lokuvikela oluphakathi, ungqimba lwangaphandle oluvikelayo lwezingqimba ezintathu, ukumelana nokushisa okuhle, ukusebenza okuthembekile kokuvikela, ukuguquguquka, ukuxhumana okuseduze kwezinto ezingafudunyezwa, Ukusebenza kahle kokushisa okuphezulu, okulula ukukusebenzisa, kungagoqwa ngqo ebusweni bengxenye efudumele. Ukuze kugcinwe ukusebenza okuhle kakhulu kwemishini, i-crankcase heater idlala indima ebalulekile ekunciphiseni ukuqongelela kwamanzi nokugcina izinga lokushisa lokusebenza elihambisanayo, ngaleyo ndlela kuthuthukiswe impilo yenkonzo yomshini.
Izici Zomkhiqizo
1. Ukugoba nokugoba okungahleliwe ngokwesidingo sengxenye ezofudunyezwa, isikhala esincane esihlalwa kanye nomthamo.
2. Imodi yokufaka elula futhi esheshayo.
3. Isivikelo senjoloba ye-silicon esinomukhono emzimbeni wokushisa.
4. Isendlalelo esilukiwe ngethusi singavimbela umshini ukuthi wonakale, futhi sihambise ugesi phansi.
5. Ukumelana nomswakama ngokuphelele.
6. Yenza ngokwezifiso ubude obudingekayo.
7. Umsila obandayo oyinhloko.
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














