Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Ibhande Lokushisa Lepayipi Lokukhipha Ipayipi Le-Silicone Rubber Defrost |
| Izinto | Irabha ye-silicone |
| Ububanzi bebhande | 14mm, 20mm, 25mm, 30mm, njll. |
| Ubude bebhande | 2ft, 3ft, 4ft, 5ft, 6ft, njll. |
| Ubude bentambo ye-lead | 1000mm, noma ngokwezifiso |
| Umbala | omhlophe, ompunga, obomvu, oluhlaza okwesibhakabhaka, njll. |
| I-MOQ | 100pcs |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isifudumezi sepayipi lokukhipha amanzi |
| Isitifiketi | CE |
| Iphakheji | isifudumezi esisodwa esinesikhwama esisodwa |
| Ibhande lokushisa lepayipi lokudonsa amanzi lenzelwe irabha ye-silicone, futhi umbala webhande sinombala obomvu, oluhlaza okwesibhakabhaka nompunga. Ububanzi bebhande bungenziwa ngo-14mm, 20mm, 25mm kanye no-30mm, ubude bebhande bungenziwa ngokwezifiso ngo-2ft, 3ft, 4ft, 5ft, 6ft, njalo njalo. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Ibhande lokushisa lepayipi lerabha le-siliconeiyisisombululo sokushisa esisebenzayo, esiphephile, nesilula ukusifaka, esifanelekile kakhulu ezindaweni ezidinga ukushisa, njengokuncibilikisa amapayipi.ibhande lokushisa lepayipi lokukhipha amanziinezinzuzo zobuningi bamandla aphezulu, ukushisa okusheshayo, ukusebenza kahle kokushisa okuphezulu kanye nokuphila isikhathi eside. Ukumelana nokushisa okuphezulu kwezinto zokuvikela zeisifudumezi sepayipi lokukhipha amanzi se-siliconeingu-300 ° C, izinga lokushisa eliphezulu lesevisi elingu-250 ° C, iphutha lamandla elingu-8%, ukumelana kokushisa okungu-≥5 MΩ, amandla okucindezela angu-1500v/5s kanye nokumelana kukagesi okungu-6KV.ibhande lesifudumezi somugqa wokukhipha amanzi angcolileIfaneleka kakhulu ezindaweni ezibandayo, imisebenzi yayo eyinhloko ifaka phakathi ukuvikela amapayipi amanzi ashisayo, ukuncibilikisa, iqhwa neqhwa njalo njalo. Ukumelana kwayo nokushisa okuphezulu, ukumelana nokubanda kanye nokumelana nokuguga kwenza kube kuhle kakhulu ekubhekaneni nezinkinga zokushisa eziphansi.
Isicelo Somkhiqizo
Irabha ye-siliconeibhendi yokushisa yamapayipiukusebenza okungangeni manzi kuhle, kungasetshenziswa ezindaweni ezimanzi, ezingaqhumi, imishini yezimboni noma ipayipi lelebhu, ukushisa kwethangi nethangi, ukushisa nokuvikela, kungagoqwa ngqo ebusweni bengxenye efudumele, ukufakwa okulula, kuphephile futhi kuthembekile. Kufanelekela izindawo ezibandayo, umsebenzi oyinhloko wephayiphi kanye ne-solar specialibhande lokushisa likagesi lerabha le-siliconeiyi-insulation yamapayipi amanzi ashisayo, ukuncibilika, iqhwa neqhwa. Inezici zokumelana nokushisa okuphezulu, ukumelana nokubanda okuphezulu kanye nokumelana nokuguga.ibhande lokushisa le-drain ncibilikisa iqhwaingasetshenziselwa i-compressor yomoya opholile, i-motor, i-submersible pump kanye neminye imishini yokushisa okusizayo; Amandla e-dielectric ohlobo olumelana ne-voltage ephezulu aqinile kakhulu, futhi afanelekela ukufudumala okusizayo kwama-motor ane-voltage ephezulu kanye ne-explosive-resistant.
Isithombe Semboni
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














