| Igama Lomkhiqizo | Isifudumezi Sokukhipha Amanzi Esiqandisa Irabha Yesilikhoni |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Usayizi | 5*7mm |
| Ubude | 0.5M-20m |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isifudumezi se-Drain Line |
| Ubude bentambo ye-lead | 1000mm |
| Iphakheji | isifudumezi esisodwa esinesikhwama esisodwa |
| Ukuvunyelwa | CE |
| Ubude besifudumezi se-drain drain yegumbi elibandayo sino-0.5m, 1.0m, 1.5m, 2m, 3m, 4m, 5m, njalo njalo, amandla angenziwa ngo-40W/M kanye no-50W/M, ubude bentambo ye-lead bungu-1000mm. Ubude besifudumezi sepayipi lokudonsa amanzi, amandla kanye ne-voltage kungenziwa ngokwezifiso ngokwezidingo zamakhasimende, sinesitokwe sesifudumezi somugqa wokudonsa amanzi esingu-220V, futhi amandla angu-40W/M. | |
Isifudumezi sokukhipha amanzi erabha ye-silicone sifudumala ngokushesha nangokulinganayo, ukusebenza kahle kokuvikela okuthembekile, ukuguquguquka okuqinile, ukuxhumana okuqondile nokuseduze nemishini yokushisa, ukusebenza okuhle kokungangeni manzi, ukumelana nokugqwala komswakama namakhemikhali, ikhwalithi ezinzile, akulula ukuguga, singasetshenziswa unyaka wonke. Kufanelekela zonke izinhlobo zefriji yesiqandisi, izesekeli zesiqandisi ukusetshenziswa kokuncibilikisa amapayipi.
Izakhiwo:
(1) Yakhiwe kakhulu ngocingo lwe-nickel-chromium alloy kanye nezinto zokuvikela irabha ye-silicone, ukushisa okusheshayo, ukusebenza kahle kokushisa okuphezulu kanye nokuphila isikhathi eside kwenkonzo.
(2) ucingo oluyi-fiber core frame oluyi-alkali olugoqa ugesi olufudumezayo, ukufakelwa okuyinhloko irabha ye-silicone, ukumelana okuhle nokushisa, nokusebenza okuthembekile kokufakelwa.
(3) Ukuguquguquka okuhle kakhulu, kungaxhunywa ngqo emishinini yokushisa, ukuthintana okuhle, nokushisa okufanayo.
1. Ukumelana okuhle nokushisa. Konke kusebenzisa irabha ye-silicone njengento yokushisa kanye nezinto zokushisa (kufaka phakathi intambo kagesi), kanti izinga lokushisa lokusebenza liyi--60 kuya ku-+200°C.
2. Ukushisa okuhle: Ngokukhiqizwa kokushisa, ukufudumala okuqondile, ukusebenza kahle kokushisa okuphezulu, ukufudumala kwesikhashana ukuze kufezwe umphumela.
3. Ukusebenza kukagesi okuthembekile: Lapho ibhande ngalinye lokushisa likagesi liphuma efektri, lidlula ukumelana okuqinile kwe-DC, ukuhlolwa kokumelana nokushisa okuphezulu okucwilisiwe kanye nokumelana nokushisa ukuqinisekisa ikhwalithi.
4. Isakhiwo esiqinile, ukuguquguquka futhi kulula ukugoba; Kuhlanganiswe nengxenye yonke yomsila obandayo, akukho ndawo yokubopha. Isakhiwo esinengqondo, kulula ukuyifaka.
5. Ukuhleleka okuqinile: ubude bokushisa, ubude be-lead, i-voltage elinganisiwe kanye namandla kunqunywa ngumsebenzisi.
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













