Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Isifudumezi Sepayipi Lokukhipha Amanzi Senjoloba Ye-Silicone |
| Izinto | Irabha ye-silicone |
| Usayizi | 5*7mm |
| Ubude bokushisa | 0.5M-20M |
| Ubude bentambo ye-lead | 1000mm, noma ngokwezifiso |
| Umbala | omhlophe, ompunga, obomvu, oluhlaza okwesibhakabhaka, njll. |
| I-MOQ | 100pcs |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isifudumezi sepayipi lokukhipha amanzi |
| Isitifiketi | CE |
| Iphakheji | isifudumezi esisodwa esinesikhwama esisodwa |
| Amandla e-Silicone Rubber Drain Pipe Heater angama-23W/M, singenziwa futhi ngamanye amandla, njenge-20W/M, 50W/M, njll. Futhi ubude be-isifudumezi sepayipi lokukhipha amanziine-0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, njll. Ende kunazo zonke ingenziwa ibe yi-20M. Iphakheji yeisifudumezi somugqa wokukhipha amanzii-heater eyodwa enesikhwama esisodwa sokufakelwa, inani lesikhwama esenziwe ngokwezifiso ohlwini lingaphezu kwama-500pcs ngobude ngabunye. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Ngisho noma isimo sezulu sibi kakhulu, ikhebula lokushisa lepayipi lokudonsa amanzi lerabha le-silicone lenzelwe ukulondoloza amapayipi akho okudonsa amanzi futhi linikeze ukusebenza okuhle kakhulu. Ama-drain heater anezimfanelo ezinhle kakhulu zokuvimbela nokuvikela amanzi ezihlinzeka ngokusebenza okuthembekile unyaka wonke. Lesi heater senzelwe ukuphinda sifudumale amapayipi akho amanzi abandayo ensimbi noma epulasitiki, ukuze ukwazi ukuvalelisa ekuphazamisekeni kwamapayipi aqandisiwe.
Enye yezinzuzo eziyinhloko zama-heater epayipi lokudonsa amanzi ukuthi ayakwazi ukuzivumelanisa nezimo, okwenza kube lula ukuwafaka ezinhlotsheni ezahlukene zamapayipi okudonsa amanzi. Idizayini yawo eguquguqukayo iqinisekisa ukulingana kahle, kunciphisa ukulahleka kokushisa futhi kukhuphule ukusebenza kahle nxazonke. Ungawavikela kalula amapayipi akho futhi uzizwe uphephile wazi ukuthi ukwakheka kweqhwa ngeke kudinge ukulungiswa kwamapayipi abizayo futhi ngamasu okufaka okulula.
Izici Zomkhiqizo
1. Umklamo ongangeni manzi:ukuqinisekisa ukuthi ibhande lokushisa lingasebenza ngokuphephile endaweni enomswakama, ukuvimbela i-short circuit kanye nomonakalo.
2. Isivikelo se-insulation esinezingqimba ezimbili:Ihlinzeka ngokuvikelwa okwengeziwe kokuphepha, inciphisa ingozi yokuvuza kwamanje.
3. Amalunga abunjiwe:Qinisekisa ukuthi ingxenye exhumanisayo yebhande lokushisa inokuvalwa okuhle nokuqina okuhle.
4. Isivikelo senjoloba ye-silicone:Ifanele izinga lokushisa elibanzi, kusukela ku--60℃ kuya ku-+200℃, ifanelekela izindawo ezahlukahlukene ezinzima.
5. Izinto zokushisa umzimba:Ngokuvamile kusetshenziswa i-nickel-chromium noma i-copper-nickel alloy, lezi zinto zinamandla okuqhuba kahle kagesi kanye nokumelana nokushisa okuphezulu.
Isithombe Semboni
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














