| Igama Lomkhiqizo | Isifudumezi se-Drainpipe Band se-Silicone Rubber |
| Izinto | Irabha ye-silicone |
| Ububanzi | 20mm, 25mm, 30mm, njll. |
| Ubude bokushisa | 0.5M-20M, noma ngokwezifiso |
| Ubude bentambo ye-lead | 1000mm, noma ngokwezifiso |
| Umbala | omhlophe, ompunga, obomvu, oluhlaza okwesibhakabhaka, njll. |
| I-MOQ | 100pcs |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isifudumezi sepayipi lokukhipha amanzi |
| Isitifiketi | CE |
| Iphakheji | isifudumezi esisodwa esinesikhwama esisodwa |
| Iisifudumezi sebhendi yepayipi lokudonsa amanziingasetshenziswa njengepayipi futhi ingasetshenziswa ukuncibilikisa umsele womoya we-chiller. Ububanzi bebhandeisifudumezi sepayipi lokukhipha amanziIbhande lingu-20mm, 25mm, 30mm njalo njalo. Ubude bungenziwa ngokwezifiso kusukela ku-1M kuya ku-20M, noma yibuphi obunye ubude bungenziwa ngokwezifiso ngokwezidingo. Iibhande lesifudumezi sokukhipha amanzi se-siliconeingenziwa ibe ngu-20W ngemitha, 30W ngemitha noma 40W ngemitha; Uma udinga ukwenziwa ngokwezifiso kwamanye amandla, sicela usithinte kusenesikhathi. | |
Isifudumezi sebhendi yokudonsa amanziikhebula liyisisombululo sokuvikela amapayipi esidumile nesisebenza kahle kanye nesokuvimbela ukubanda.Isifudumezi somugqa wokukhipha amanziine-gradient yokushisa emfushane, isikhathi eside sokuqina kokushisa, ilungele ukusetshenziswa isikhathi eside, futhi isebenzisa ukushisa okuncane kakhulu (amandla kagesi) kunokushisa kukagesi.
Izinzuzo ze-ikhebula lokushisa lokukhipha amanzikufaka phakathi ukusebenza kahle okukhulu kokushisa, ukusetshenziswa kwamandla aphansi, ukulula kokwakhiwa nokufakwa, ukulula komklamo, ukuntuleka kokungcola, impilo yesevisi ende, nokuningi. Ukuze kuhlangatshezwane nezidingo zokusebenza ezijwayelekile zokushisa, ukufudumala, noma ukuvimbela ukubanda, isebenza ngokusabalalisa inani elithile lokushisa ngemidiya yokulandelela ukushisa futhi ingezelele ukulahlekelwa yipayipi lokulandelela ukushisa ngokushintshana kokushisa okuqondile noma okungaqondile.
Ngemva kokuba i-chiller isisebenze isikhathi esithile, ama-fan blades ayaqina futhi kumele ancibilikiswe ukuze kukhishwe amanzi ancibilikile avela endaweni yokugcina impahla ngepayipi lokukhipha amanzi. Ngesikhathi senqubo yokukhipha amanzi, amanzi avame ukuba lukhuni epayipini lokukhipha amanzi ngoba ingxenye yezinga lamanzi isesitorejini esibandayo. Izindlela ezimbili zokuvimbela lokhu ukufaka izintambo zokushisa emapayipini okukhipha amanzi bese ushisa amapayipi okukhipha amanzi ukuze amanzi akhululeke kahle ngemva kokuqandisa.
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














