| Igama Lomkhiqizo | Umkhiqizi wePad Yokushisa Yerabha Yesilikhoni |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Isimo | unxande, i-suqare, indilinga, noma yisiphi isimo esikhethekile |
| I-voltage | 12V-230V |
| Amandla | akumele kudlule u-2.5W nge-cm² ngayinye |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | I-Silicone Rubber Heating Pad |
| Ubude bentambo ye-lead | 500mm, noma ngokwezifiso |
| I-Adhesive engu-3M | kungangezwa |
| Ukuvunyelwa | CE |
| I-JINGWEI HEATER ingumkhiqizi wamaphedi okushisa enjoloba ye-silicone, iminyaka engaphezu kwengu-20 isetshenziswa ngokwezifiso ze-heater, usayizi wephedi yokushisa ye-silicone kanye nesimo kungenziwa ngokwezifiso. I-heater yenjoloba ye-silicone ingangezwa nge-glue engu-3M kanye nokulawula izinga lokushisa. Uma ufuna nje izinga lokushisa le-silicone heating mat lingadluli izinga lokushisa eliphezulu elibekiwe, ungangeza kuphela umkhawulo wokushisa, izindleko zizoba ziphansi kakhulu kunokulawula kwe-temperature. Uma ulawula izinga lokushisa le-silicone heating mat ngezigaba, isilawuli sokushisa sizofaneleka kakhulu kunomkhawulo wokushisa. Futhi i-heater yerabha ye-silicone sinezinhlobo ezimbili zokulawula izinga lokushisa, enye ukulawula izinga lokushisa ngesandla (ububanzi bezinga lokushisa bungu-0-80℃ kanye no-30-150℃), enye ukulawula izinga lokushisa kwedijithali (ububanzi bezinga lokushisa bungu-0-200℃), lena ingalungisa izinga lokushisa, kanti ukulawula kwedijithali kungalungiswa nesikhathi. | |
Ama-heating pad enjoloba ye-silicone anganikeza ukuminyana kwe-watt ephezulu ngenkathi egcina ukuguquguquka. Ukushisa kungaqondiswa lapho kudingeka khona kakhulu.
Lesi sifudumezi serabha se-silicone singathuthukisa ukudluliselwa kokushisa, sisheshise ukufudumala kwangaphambili futhi sinciphise izidingo zamandla. Njengoba kunezinto ezincane zokuhlukanisa izingxenye ezingxenyeni, ukudluliselwa kokushisa kuyashesha futhi kuyasebenza.
Amandla nokuguquguquka kwesifudumezi serabha se-silicone esiqiniswe ngefayibha yengilazi. Ukwakhiwa kwesifudumezi serabha se-silicone kudala isifudumezi esincane kakhulu, okwenza sifanelekele ukusetshenziswa lapho isikhala silinganiselwe. Amaphedi okushisa erabha ye-silicone ahlinzeka ngokusebenza okuzinzile futhi ayakwazi ukunikeza amandla amaningi kunezifudumezi zikagesi ze-polyimide.
1) Imishini yokudlulisa ukushisa;
2) Vimbela ukujiya kwama-motor noma amakhabethe ezinsimbi;
3) Ukuvimbela ukuqandisa noma ukuminyana ezindlini eziqukethe imishini kagesi, isibonelo: amabhokisi ezimpawu zomgwaqo, imishini yokulinganisa ezenzakalelayo, amaphaneli okulawula izinga lokushisa, izindlu zamavalvu okulawula igesi noma uketshezi
4) Izinqubo zokubopha ezihlanganisiwe
5) Ukushisa kwenqubo ye-semiconductor
6) Imishini yokucubungula ukudla
7) Izifudumezi zezinjini zezindiza kanye nemboni yezindiza
8) Izigubhu nezinye izitsha kanye nokulawula ukujiya kanye nokugcinwa kwe-asphalt
9) Imishini yezokwelapha efana nezihlaziyi zegazi, iziphefumuli zezokwelapha, izifudumezi zamapayipi okuhlola, njll.
10) Ukulungiswa kwama-laminate epulasitiki
11) Izinto ezisetshenziswa kumakhompyutha ezifana namaphrinta e-laser, imishini yokukopisha
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314



