| Igama Lomkhiqizo | I-Silicone Rubber Heating Pad enokulawula izinga lokushisa |
| Izinto | Irabha ye-silicone |
| Ubukhulu | 1.5mm |
| I-voltage | 12V-230V |
| Amandla | ngokwezifiso |
| Isimo | Indilinga, isikwele, unxande, njll. |
| Ingcina engu-3M | kungangezwa |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana okuvalekile | 750MOhm |
| Sebenzisa | I-Silicone Rubber Heating Pad |
| I-Termianl | Kwenziwe ngezifiso |
| Iphakheji | ibhokisi |
| Ukuvunyelwa | CE |
| Usayizi kanye namandla e-Silicone Rubber Heating Pad kungenziwa ngezifiso njengoba kudingeka, isimo singenziwa sibe yindilinga, unxande, isikwele noma yisiphi isimo esikhethekile. I-Voltage ingenziwa ibe ngu-12V-240V. | |
Iphedi yokushisa yerabha ye-silicone iyisici sokushisa esiguquguqukayo esenziwe ngerabha ye-silicone ehlanganiswe nezinto zokuhambisa umoya, njengezinhlayiya ze-nickel noma ze-carbon. Uma ugesi udlula ezinhlayiyeni zokuhambisa umoya, ziyashisa futhi zikhiqize ukufudumala. Izinto zerabha ye-silicone zikhethwa ngenxa yokuguquguquka kwazo, ukuqina, kanye nokumelana nokushisa okuphezulu. Amaphedi okushisa erabha ye-silicone avame ukusetshenziswa ezinhlelweni ezidinga indawo eyisicaba, eguquguqukayo, futhi efudumele.
*Uma unezidingo ezikhethekile, singakwenzela ngokwezifiso.
1. Ukuzivumelanisa nezimo kanye nokuguquguquka
Ama-heating pad enjoloba ye-silicone aguquguquka futhi angenziwa ngezifiso ukuze afane nezimo nobukhulu obuhlukahlukene, okwenza afaneleke kakhulu ekusetshenzisweni ngezimo ezingajwayelekile noma eziyinkimbinkimbi.
2. Ukushisa Okufanayo
Ama-heating pad enjoloba ye-silicone anikeza ukusatshalaliswa kokushisa okufanayo kuyo yonke indawo yokushisa, okuqinisekisa ukuthi ukushisa kusatshalaliswa ngokulinganayo futhi azikho izindawo ezishisayo noma ezibandayo.
3. Ukushisa Okusebenzayo
Umata wokushisa werabha ye-silicone usebenza kahle ekudluliseni ukushisa futhi udinga amandla amancane ukuze ugcine izinga lokushisa elihambisanayo, okwenza ube yisisombululo esingabizi kakhulu sokusetshenziswa kokushisa.
4. Ukumelana Nokushisa Okuphezulu
Irabha ye-silicone yaziwa ngokumelana kwayo nokushisa okuphezulu, okwenza ifaneleke ezinhlelweni ezidinga ukufudunyezwa emazingeni okushisa aphezulu.
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314









