| Igama Lomkhiqizo | I-SS304 Tubular W10134009 Isici Sokushisa Umshini Wokugeza Izitsha we-Whirlpool |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 8.0mm |
| Usayizi | 9 x 8 x 2.1 amayintshi |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| I-voltage | 110V |
| Amandla | ngokwezifiso |
| Iphakheji | isifudumezi esisodwa esinesikhwama esisodwa |
| Ubuningi bebhokisi | Ibhokisi elilodwa lama-30pcs |
| Ukuvunyelwa | I-CQC/CE |
| Lesi sakhi sokushisa se-W10518394/W10134009 sisetshenziswa kuma-dishwasher. Isakhi sokushisa sama-dishwasher sengeza amanzi ashisayo ngesikhathi senqubo yokuwasha izitsha futhi sisiza ukomisa izitsha ekupheleni kokuwasha izitsha. Imikhiqizo ihlangabezana noma idlula ikhwalithi ye-OEM futhi ihlolwe kahle ngumkhiqizi. 1. Iphakheji ifaka phakathi: W10518394/W10134009 isici sokufudumeza umshini wokuwasha izitsha sifaka phakathi isici sokufudumeza esisodwa, izibambo ezimbili ze-heater. 2. Amamodeli ahambisanayo: Izinto zokufudumeza umshini wokuwasha izitsha zeKenmore, Whirlpool, Amana, Roper, Estate, Ikea, Inglis, Magic Chef, Crosley, May-tag. 3. Ukufakwa: Nqamula ugesi ngaphambi kokufaka lesi sakhi. Gqoka amagilavu okusebenza ukuze uvikele izandla zakho. Sebenzisa isikrufu esilungisekayo, isikulufu, kanye ne-pliers yekhala lenaliti. Ungathola amavidiyo okulungisa ku-YouTube bese uwalandela ukuze uwafake, njengoba kunevidiyo eziningi zokuzenzela ezingakusiza ekukuqondiseni ekulungiseni futhi zikusindise amakhulu amadola esikhundleni sokubiza umlungisi ukuze alungise izinto abanikazi bezindlu abangakwazi ukuzenza bona! | |
I-W10518394/W10134009 ethuthukisiwe yokufudumeza umshini wokuwasha izitsha ingeza amanzi ashisayo ngesikhathi somjikelezo wokuwasha izitsha futhi isiza ukomisa izitsha ekupheleni komjikelezo. I-W10134009 yokufudumeza umshini wokuwasha izitsha izonciphisa amandla, imelane namazinga okushisa aphezulu, futhi ifudumale ngokulinganayo. Uma ifakwe kumshini wokuwasha izitsha, ngeke incibilikise ibhakede langaphakathi lepulasitiki. Uma umshini wokuwasha izitsha ungawushisi umshini wokuwasha izitsha, umshini wokuwasha izitsha awuqali noma uvuza, isibani sokuhlanza kuphaneli yokulawula siyakhanya, izingxenye azishisi, futhi amanzi kumshini wokuwasha izitsha awashisi, izingxenye kufanele zishintshwe.
Ukufakwa kudinga ukunakwa:
Nqamula ugesi ngaphambi kokufaka i-whirlpool dishwasher heating element. Sebenzisa i-whirlpool elungisekayo, i-screwdriver, kanye ne-pliers ye-needle-nose. Ungathola ividiyo yokulungisa ku-YouTube bese uyilandela ukuze ufake i-heating element. Ngemva kokuthi i-daily heating element isilungisiwe, kumele imiswe futhi ingaxhumani ngqo ne-plastic bottom ye-dishwasher.
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














