Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Ikhebula Lokushisa Elincibilikisa Iqhwa |
| Izinto Zokuvala Ukushisa | Irabha ye-silicone |
| Ububanzi bentambo | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, njll. |
| Ubude bokushisa | ngokwezifiso |
| Ubude bentambo ye-lead | 1000mm, noma ngokwezifiso |
| Umbala | omhlophe, ompunga, obomvu, oluhlaza okwesibhakabhaka, njll. |
| I-MOQ | 100pcs |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | ucingo lokushisa oluncibilikisa iqhwa |
| Isitifiketi | CE |
| Iphakheji | isifudumezi esisodwa esinesikhwama esisodwa |
| Ukuncibilikisaubude bekhebula lokufudumeza elifrijini,i-voltage namandla kungenziwa ngezifiso njengoba kudingeka. Ububanzi bentambo bungakhethwa ngo-2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, kanye no-4.0mm. Ubuso bentambo bungalukwa nge-firberglass, i-aluminium noma insimbi engagqwali. Iisifudumezi sentambo esincibilikisa iqhwaIngxenye yokushisa enentambo yomthofu ingavalwa ngekhanda lerabha noma ipayipi elincibilika ngodonga oluphindwe kabili, ungakhetha ngokwezidingo zakho zokusebenzisa. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Iikhebula lokushisa elilukiweukukhulisa ungqimba lwensimbi engagqwali, ungqimba lwe-aluminium braid kanye nongqimba lwe-fiberglass braid ngokusekelwe ku-silicone heating wire yokuqala (isithombe somkhiqizo sibonisaucingo lokushisa oluboshwe ngensimbi engagqwali), ngenxa yokwanda kwesendlalelo sokuluka, umphumela wokuvikela uyanda ekufakweni nasekusetshenzisweni, osetshenziswa kakhulu endaweni yokugcina ebandayo yohlaka lomnyango wesiqandisi kanye neminye imiphumela yokuncibilikisa.
Izinto zomshini wokushisa werabha ye-silicone zakhiwe ngomzimba wefayibha, ucingo lokushisa lwe-alloy kanye nesivikelo serabha ye-silicone. Isakhiwo sihlukaniswe ngesakhiwo esijikelezayo, isakhiwo esinezinsika eziningi, isakhiwo sentambo eyodwa kanye nesakhiwo esinezingqimba ezimbili. Sisebenza ngokushisa ngogesi. Inqubo iwukugoqa ucingo lokushisa lwe-alloy emzimbeni wefayibha ukuze kukhiqizwe ukumelana okuthile, bese ugoqa ungqimba lwejeli ye-silica ngaphandle kwensika yokushisa ejikelezayo ukuze kudlale indima yokushisa nokushisa. Izinga lokuguqulwa kokushisa kwentambo eshisayo yejeli ye-silica liphakeme, lifinyelela ngaphezu kuka-98%. Lingohlobo lokushisa ngogesi. Lifanele ukucubungula imikhiqizo ye-elekthronikhi, ukwelashwa kwezokwelapha okucindezelwe okushisayo, ukunakekelwa kwezempilo kwe-massage, izindawo ezishisayo zikagesi, imikhiqizo yokwehlisa isisindo, njll., ingadlala indima ethile yokusiza ngokushisa.
Isici Somkhiqizo
1, Izinto zokushisa intambo: i-nickel chromium alloy, i-Constantan, i-copper-nickel alloy, njll.;
2. Ikhebula lokushisa le-aluminium braidisakhiwo: ungqimba lwangaphakathi luyintambo yokushisa ejikelezayo noma izinto zokushisa eziqondile; Ungqimba lwangaphandle luyingqimba eboshwe ngensimbi engagqwali noma ungqimba oluboshwe nge-aluminium, izendlalelo ezimbili zengqimba yokushisa ngaphakathi nangaphandle, ungqimba lokushisa lwenziwe ngejeli ye-silica, ungqimba lokushisa lwangaphakathi luyintambo yethusi eboshwe njengengqimba yokuvikela, kanti ungqimba lokuvikela lumbozwe ngejeli ye-silica yengqimba yokuvikela yangaphandle. Ukumelana nokushisa okuphezulu, ukumelana nokuguguleka, ukumelana okuqinile kokucindezelwa;
3, Ukuhlolwa kokugoba: izikhathi ezingaphezu kuka-5,000, akukho okungajwayelekile;
4, Ukuhlolwa komoya: izikhathi ezingaphezu kuka-25,000, akukho okungajwayelekile;
Isithombe Semboni
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













