Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | I-China Toaster Oven Heating Tube yensimbi engagqwali |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njll. |
| Isimo | iqondile, isimo se-U, isimo se-W, njll. |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana okuvalekile | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isici Sokushisa Se-oven |
| Ubude bepayipi | 300-7500mm |
| Isimo | ngokwezifiso |
| Ukuvunyelwa | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| Iisici sokushisa ihhaviniisetshenziselwa i-microwave, isitofu, i-grill kagesi. Isimo sesifudumezi se-oven singenziwa ngokwezifiso njengemidwebo noma amasampula eklayenti. Ububanzi beshubhu bungakhethwa ngo-6.5mm, 8.0mm noma 10.7mm. I-JINGWEI HEATER iyifektri yobuchwepheshe bokushisa, i-voltage namandlaisici sokushisa ihhaviniingenziwa ngokwezifiso njengoba kudingeka. Futhi ishubhu le-oven heating element lingafakwa i-anneal, umbala weshubhu uzoba luhlaza okwesibhakabhaka ngemva kokufakwa i-anneal. Sinezinhlobo eziningi zamamodeli e-terminal, uma udinga ukwengeza i-terminal, udinga ukusithumelela inombolo yemodeli kuqala. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Ishubhu Lokushisa Le-oven Ye-toasteruhlobo lwento yokushisa evumela amakhasimende ukuthi enze ngezifiso i-voltage, amandla, ukuma, izinga lokushisa, njll. abayifunayo. Ivame ukusetshenziswa emisebenzini yokudla efana nokushisa i-oven.
Iisici sokushisa esineshubhu yehhaviniiyisici esibalulekile sehhavini. Inesibopho sokuhambisa ukushisa nokunye okuningi. Ukuze kuqinisekiswe ukuthi ishubhu lehhavini lisebenza kahle, kufanele lihlangabezane nemigomo ethile.
1. Ikhwalithi ye-ishubhu lokushisa ihhavinikuyisici esibalulekile ekuqinisekiseni ukusebenza kahle nokuphephile kwehhavini.
2. Kubalulekile ukukhetha izinto zokwakha ezifanele, usayizi, umklamo, kanye nokugcinwa ukuze ugweme noma yiziphi izingozi ezingaba khona.
3. Izinto ezingashisi njengensimbi engagqwali noma i-ceramic zilungele ukuvimbela ukugoba noma ukuncibilika emazingeni okushisa aphezulu.
4. Usayizi wepayipi lokushisa le-toaster oven kufanele ukhethwe ngokucophelela ukuqinisekisa ukudluliselwa kokushisa okuhle kakhulu.
5. Ukuklama ithubhu ukuvimbela ukunqwabelana kwendle nomlotha kubalulekile ukuvimbela ukuvinjelwa nokukhishwa kwegesi okuyingozi.
6. Futhi, ipayipi okulula ukulihlanza nokulungisa lizoqinisekisa ukuthi lihlala isikhathi eside futhi lihlala isikhathi eside.
I-JINGWEI Workshop
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














