| Igama Lomkhiqizo | I-Stainless Steel Deep Fryer Tubular Heating Element |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njll. |
| Isimo | Kwenziwe ngezifiso |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana okuvalekile | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isici Sokushisa Se-Fryer |
| Ubude bepayipi | 300-7500mm |
| Isikhumulo | Kwenziwe ngezifiso |
| Ukuvunyelwa | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| I-JINGWEI heater ingumkhiqizi wepayipi lokushisa elijulile lokushisa, sineminyaka engaphezu kwengu-25 sisepayipini lokushisa likagesi elenziwe ngokwezifiso.Amandlaisici sokushisa se-oyela fryerIngabuye yenziwe ngokwezifiso njengezidingo. Ikhanda leshubhu sivame ukusebenzisa i-flange, izinto ze-flange sinensimbi engagqwali noma ithusi. | |
Izifudumezi ze-tubular zensimbi engagqwaliyizinto zokushisa zikagesi ezisilinda ezinezinhloko ezimbili zokushisa. Zivikelwe nge-sheath yensimbi engagqwali. Izifudumezi ezinamakhanda amabili zisetshenziswa kakhulu ukufudumeza izinto eziqinile, njengezitsha zokushisa zomshini wokubumba umjovo noma amathuluzi ahlukahlukene, kanti izifudumezi ezinamakhanda amabili nazo zingasetshenziswa ukufudumeza amanzi noma igesi ngaphansi kwezimo ezithile. Ukukhetha ubuchwepheshe kuzoncika ezicini zobuchwepheshe ezidingekayo kanye nokusetshenziswa. Uma ungaqiniseki ngomkhiqizo owudingayo, sizokuncoma ikhambi elingcono kakhulu kuwe ngokwezidingo zakho. Izifudumezi ezinama-tubular zenziwe ngezifiso ngezindlela ezahlukahlukene ukuze zihlangabezane nezidingo zamakhasimende zokucwiliswa ngqo koketshezi olufana namanzi, uwoyela, izinyibilikisi kanye nezixazululo zenqubo, izinto ezincibilikisiwe, kanye nomoya namagesi.
1. Sinikeza amamodeli ajwayelekile kanye nangokwezifiso
2. Sinikeza ububanzi obuhlukene beshubhu njengo-6 mm, 8 mm, 11 mm, 12.5 mm, 16mm kanye no-18mm
3. Sinikeza izinto ezahlukene zeshede. Ingatholakala ngezinto ezahlukene njenge-Incoloy 800, SS 304, SS 321, SS 316, Copper & Titanium
4. Sinikeza izimo ezahlukahlukene njengesidingo samakhasimende: i-heater yokucwiliswa ene-flange noma isikulufa, i-heater engaqhumi
5. Izinketho ezahlukahlukene ze-terminal ziyatholakala
6. Kutholakala izinhlobo ezahlukene zobukhulu nobukhulu
7. Ihlala isikhathi eside futhi iphila isikhathi eside
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














