| Igama Lomkhiqizo | Isici Sokushisa Se-Tubular Esingenasici Esicwebezelayo |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njll. |
| Usayizi wephiko | 3mm kanye no-5mm |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Izinto | SS304, SS321, njll. |
| Sebenzisa | Isici Sokushisa Esinomoya Ocwebezelayo |
| Indlela yokuvala ishubhu | ikhanda lerabha noma i-flange |
| Usayizi womgwaqo | M3, M4, njll. |
| Ukuvunyelwa | I-CE/CQC |
| Isimo se-Stainless Steel Finned Tubular Heating Element singenziwa siqonde, sibe nesimo se-U, sibe nesimo se-M kanye nesimo esikhethekile esenziwe ngokwezifiso. Amandla e-finned heating element angenziwa cishe ngo-200-700W, amandla ahlukene emilenze ahlukile. I-finned heating element ingaba phezulu kunezinye i-stainless steel heating tube. Ububanzi beshubhu yento yokushisa yeshubhu enefin sinosayizi wefin ongu-6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, sine-3mm kanye no-5mm. Sidinga ukuthumelela imininingwane ye-heater engezansi ngaphambi kokwenza uphenyo. | |
Isici sokushisa esine-tubular yensimbi engagqwali singenziwa ngezifiso sibe yizinhlobo ezahlukene ukuze kuhlangatshezwane nezidingo zamakhasimende zokucwiliswa ngqo koketshezi olufana namanzi, uwoyela, izinyibilikisi kanye nezixazululo zenqubo, izinto ezincibilikisiwe, kanye nomoya namagesi.
Isici sokushisa esinamafindo sikhiqizwa nge-SS304, SS321 nezinye izinto zamapayipi ensimbi engagqwali, futhi sinezinhlobo ezahlukene zezitayela zokugcina ongakhetha kuzo, njengesivalo esenziwe ngerabha (esinokumelana okungcono kwamanzi), ukushisela i-flange nokunye. Ukufakwa kwe-magnesia powder okushintshiwe okushisa okuphezulu kunikeza ukudluliselwa okukhulu kokushisa.
*Uma unezidingo ezikhethekile, singakwenzela ngokwezifiso.
1. Iboshwe nge-brass, iboshwe ngemifantu noma ihlanganiswe nge-weld engxenyeni ebandayo yento.
2. Isetshenziswa njengesixhumanisi esiqinile ne-heater, esiqiniswe ematangini noma ezitsheni ezivulekile.
3. Kutholakala ngethusi, insimbi, noma insimbi engagqwali. IZINTO ZOKWENZA NGOKUQINISEKISA
4. Itholakala ngethusi elifakwe i-nickel ukuze ifakwe ensimini ezintweni ezinobubanzi bezinto ezingu-0.375”, 0.430”, 0.475”.
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














