| Igama Lomkhiqizo | Isici Sokushisa Sokucwiliswa Ngensimbi Engagqwali |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Izinto zepayipi | 8.5mm |
| Ubude | Bheka ithebula elingezansi |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| I-voltage | 110-480V, eyenziwe ngokwezifiso |
| Sebenzisa | Isici Sokushisa Sokucwiliswa |
| Izinto zepayipi | SS201, SS304, noma ngokwezifiso |
| Izinto ze-Flange | SS201, SS304, noma ngokwezifiso |
| Ukuvunyelwa | I-CE/ CQC |
| Ubude bethu obujwayelekile beshubhu yokushisa yeflange yamanzi yokucwiliswa buyi-L-200mm, L-230mm, L-250MM, L-300MM, njalo njalo. Usayizi weflange sino-DN40 no-DN50. Ngaphambi kophenyo, udinga ukusithumelela ubude beshubhu kanye nosayizi weflange, noma yibuphi ubude obukhethekile kanye nobubanzi beshubhu obukhethekile kungenziwa ngezifiso njengoba kudingeka. | |
I-heater yokucwilisa ye-Tubular heating element isetshenziselwa cishe zonke izinhlobo zemishini yokushisa. Kulula ukuyibumba futhi inezimo eziqinile kakhulu zomshini kanye nezakhiwo zikagesi ngesikhathi esisodwa. I-heater ye-tubular ene-screw ijwayelekile ukusetshenziswa koketshezi, isibonelo, amanzi. I-heater ye-tubular ene-Finned yenzelwe ikakhulukazi amakhabethe okushisa umoya noma imigudu. I-heater ye-Flange kulula ukuyifaka, ukuyilawula nokuyinakekela. Umklami oyingqayizivele njengesidingo sakho. Ukuze uthole indawo egqwalisayo, i-titanium material tubular heating element ingcono. Kukhona i-teflon sleeving eyengeziwe.
*Uma unezidingo ezikhethekile, singakwenzela ngokwezifiso.
1. Usayizi, ubude, ububanzi beshubhu, amandla kanye ne-voltage kungenziwa ngezifiso njengoba kudingeka
2. I-flange ifanela ithangi lamanzi elijwayelekile noma ithangi lakho lesifudumezi elenziwe ngokwezifiso
3. Ubuso bensimbi engagqwali bune-electropolish
4. Ihlinzekwa nge-silicon sealing washer eguquguqukayo futhi engangeni manzi
I-stainless steel heating imprimination element iyi-heating element eqinile nephumelelayo evame ukusetshenziswa ekufudumaleni koketshezi. Iyakwazi ukumelana nokugqwala okuphezulu futhi iyakwazi ukusebenza emazingeni okushisa aphezulu, okwenza ibe yindawo ekahle yokusetshenziswa kwezimboni kanye nezentengiselwano.
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














