Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Isifudumezi se-Tubular se-OEM sensimbi engagqwali |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, njll. |
| Isimo | Iqondile, ukuma kwe-U, ukuma kwe-W, noma eyenziwe ngokwezifiso |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana okuvalekile | 750MOhm |
| Sebenzisa | I-Finned Heating Element |
| Isikhumulo | Ikhanda lerabha, i-flange |
| Ubude | Kwenziwe ngezifiso |
| Ukuvunyelwa | CE, CQC |
| I-TTheIsifudumezi se-tubular esine-finned se-OEMUsayizi kanye nesimo kungenziwa ngokwezidingo zeklayenti, isimo sento yokushisa enefin sinepayipi elilodwa eliqondile, ipayipi eliqondile eliphindwe kabili, isimo se-U, isimo se-W, noma esinye isimo esenziwe ngokwezifiso. I-Volate ingu-110-380V. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Isifudumezi se-tubular se-OEM Finnedyenziwe ngamashubhu ensimbi engagqwali ekhwalithi ephezulu, i-magnesium oxide powder eguquliwe, izintambo zikagesi ezifudumezayo ezimelana kakhulu, kanye namafin ensimbi engagqwali, akhiqizwa kusetshenziswa imishini yokukhiqiza ethuthukisiwe kanye namasu. Aye alawulwa ngokuqinile ikhwalithi.isifudumezi sepayipi esinefiningafakwa kumapayipi omoya ophehlayo noma kwezinye izinhlelo zokusebenza zokushisa umoya onganyakazi noma ohambayo.
Iisici sokushisa esinezinti ezishubhukuyinto yokushisa enamaphiko ensimbi azungezwe ubuso bento evamile. Indawo yokushabalalisa ukushisa inkulu ngokuphindwe kabili-kathathu kuneyento evamile, ngakho-keisici se-heater ye-finivumela umthwalo wamandla ongaphezulu ophindwe kathathu kuya kane kunowento evamile. Ubude besifudumezi bufushane, okunciphisa ukulahleka kokushisa kwaso. Ngaphansi kwesimo samandla esifanayo, sinezinzuzo zokushisa okusheshayo, ukushisa okulinganayo, ukushabalalisa ukushisa okuhle, ukusebenza kahle kokushisa okuphezulu, impilo yesevisi ende, usayizi omncane wedivayisi yokushisa, kanye nezindleko eziphansi. Yakhelwe ngokufanele ngokwezidingo zomsebenzisi ukuze kube lula ukuyifaka.isifudumezi somoya esinomucu oqoshiweisetshenziswa kabanzi ekukhiqizeni imishini, ezimotweni, ezindwangu, ekudleni, ezintweni zasendlini, nakwezinye izimboni, ikakhulukazi embonini yamakhethini omoya yama-air conditioner.
Ukukhetha izinto zepayipi elifinniwe
1. Ipayipi lensimbi (izinto ezijwayelekile)
Intengo ephansi, kulula ukuyigqwala, isetshenziswa ezindaweni ezinokulahlekelwa okukhulu futhi ezingenazo izidingo ezikhethekile.
2.201 Insimbi engagqwali (izinto ezivamile)
Intengo ephansi, ikhwalithi engcono kunepayipi lensimbi, ifanele izindawo eziningi zokusebenza, izinga lokushisa lingaphansi kuka-300°C.
3. Insimbi engagqwali engu-304 (izinto ezivamile)
Ikhwalithi yentengo ephakathi engcono kune-201 ingasetshenziswa endaweni egqwala kancane ingamelana no-450°C.
4.316 insimbi engagqwali
Izinto ezisezingeni eliphezulu, ikhwalithi engcono kune-304 zingasetshenziswa endaweni egqwalisayo, zingabizi kakhulu, futhi zisetshenziswa kabanzi.
5. Insimbi engagqwali engu-2520
Izinto zokwakha zingcono kunensimbi engagqwali engu-316, zingamelana no-1300°C, izinga lokushisa elikhethekile, nezindleko eziphakeme.
6. Ukunikeza impahla yekhwalithi ye-Teflon ngaphandle
Yakhelwe izindawo ezigqwala kakhulu ezinokushisa okungu-99% kwe-asidi enamandla kanye nokushisa okungenamandla okusebenza okungu-250°C.
isikhati eside
7. Amashubhu e-titanium
Izinto ezisezingeni eliphezulu, ezinikezelwe endaweni egqwala kakhulu, iningi lazo liyi-asidi enamandla kanye ne-alkali engaphenduli, ukumelana nokushisa okuphezulu okubiza kakhulu, impilo ende.
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














