Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Isici Sesifudumezi Sensimbi Engagqwali |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njll. |
| Isimo | iqondile, isimo se-U, isimo se-W, njll. |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isici Sokushisa Sokucwiliswa |
| Ubude bepayipi | 300-7500mm |
| Isimo | ngokwezifiso |
| Ukuvunyelwa | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| Izinto ze-Stainless Steel Tubular Heater Element sinensimbi engagqwali engu-201 kanye nensimbi engagqwali engu-304.Isici Sokushisa Sesifudumezi Sikagesiisetshenziselwa izinto zasekhishini zezentengiselwano, njenge-rice steamer, i-heat steamer, i-hot showcase, njll. Usayizi we-U shape heating tube ungenziwa ngokwezifiso ngokwezidingo zeklayenti. Ububanzi be-tube bungakhethwa ngo-6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njll. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
I-Stainless Steel Tubular Heater iwumthombo wokushisa kagesi oguquguqukayo futhi osetshenziswa kabanzi ezinhlotsheni zezimboni, zezentengiselwano kanye nezesayensi. Isici se-Tubular heater singaklanywa ngezilinganiso eziningi zikagesi, ububanzi, ubude, ukuphela, kanye nezinto ze-sheath.
Isifudumezi sikagesi esinama-tubular singasetshenziswa kunoma yisiphi isicelo. I-tubular eqondile ingafakwa ezihlahleni ezifakwe umshini ukuze kudluliswe ukushisa okuqhubayo futhi i-tubular eyakhiwe inikeza ukushisa okufanayo kunoma yiluphi uhlobo lwesicelo esikhethekile. Ukukhetha okubanzi kosayizi be-flange, izilinganiso ze-kilowatt, ama-voltage, izindlu ze-terminal kanye nezinto ze-sheath kwenza lezi zifudumezi zilungele zonke izinhlobo zezicelo zokushisa.
I-Stainless Steel Tubular Heater Element uhlobo lwento yokushisa eyenziwe ngepayipi eliguquguqukayo, ngokuvamile elenziwe ngensimbi noma i-polymer yokushisa okuphezulu, egcwele into yokushisa efana nentambo yokumelana. Into yokushisa ingagotshwa ibe yinoma yisiphi isimo noma yenziwe ukuze ilingane nento ethile, okwenza ifaneleke kakhulu ukusetshenziswa lapho ama-heater aqinile endabuko engafaneleki.
Uhlobo Lomkhiqizo
Izinto zesifudumezi sensimbi engagqwali zisetshenziswa ezinhlobonhlobo zezicelo okuhlanganisa ukufudumeza kwezimboni nezentengiselwano, ukucubungula ukudla, imishini yezokwelapha, kanye nemishini yelebhu. Zisetshenziswa futhi njengomthombo wokushisa okukhulu ezindaweni zangaphandle njengema-patio noma ezindaweni zokwakha.
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














