| Igama Lomkhiqizo | Isici Sokushisa Se-Strip Finned Tubular |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, njll. |
| Isimo | Iqondile, ukuma kwe-U, ukuma kwe-W, noma eyenziwe ngokwezifiso |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana okuvalekile | 750MOhm |
| Sebenzisa | I-Finned Heating Element |
| Isikhumulo | Ikhanda lerabha, i-flange |
| Ubude | Kwenziwe ngezifiso |
| Ukuvunyelwa | CE, CQC |
| Isimo seisici sokushisa esine-fin tubeinomumo oqondile, u-U, u-W, nanoma yisiphi isimo esikhethekile esenziwe ngokwezifiso. Ububanzi beshubhu bungakhethwa ngo-6.5mm noma u-8.0mm, ikhanda leshubhu lingashintshwa nge-flange noma livalwe ngekhanda lerabha.Isici sokushisa esincishisiweUsayizi wenziwe ngokwezifiso ngokwezidingo zeklayenti. | |
Ipayipi lokushisa elicwebezelayoIzinto zokukhiqiza zifaka insimbi engagqwali esezingeni eliphezulu, i-magnesium oxide powder eguquliwe, i-π ...amashubhu okushisa umoya aqoshiwe, kufaka phakathi ithubhu le-fin eligoqiwe, ithubhu le-fin elihlanganisiwe nezinye izinhlobo, ukuze kuhlangatshezwane nezidingo zezimo ezahlukene zokusetshenziswa
1. Ukushisa kwezinto zamakhemikhali embonini yamakhemikhali, ukomiswa kwezinye izimpushana ngaphansi kwengcindezi ethile, inqubo yamakhemikhali kanye nokomiswa kwejethi konke kufezwa yiamapayipi okushisa kagesi anezinti.
2. Ukushisa kwe-hydrocarbon, okuhlanganisa uwoyela ongahluziwe we-petroleum, uwoyela osindayo, uwoyela kaphethiloli, uwoyela oshisayo, uwoyela wokugcoba, i-parafini.
3. Cubungula amanzi, umusi oshisiwe kakhulu, usawoti oncibilikisiwe, igesi ye-nitrogen (umoya), igesi yamanzi kanye nolunye uketshezi oludinga ukushiswa.
4. Ngenxa yesakhiwo esithuthukisiwe esingamelani nokuqhuma kwe-isici sokushisa sikagesi esinamafindo, imishini ingasetshenziswa kabanzi ezindaweni zamakhemikhali, ezempi, uwoyela, igesi yemvelo, amapulatifomu asogwini lolwandle, imikhumbi, izindawo zezimayini nakwezinye izindawo ezingaqhumi.
Iisifudumezi somoya esinezinti ezithambileisetshenziswa kabanzi ekukhiqizweni kwemishini, ezimotweni, ezindwangu, ekudleni, ezintweni zasekhaya nakwezinye izimboni, ikakhulukazi embonini ye-air conditioner kanye ne-air curtain. Ngokusho kwemibiko, i-ipayipi lokushisa elinezintiinhle kakhulu ekufudumaleni uwoyela kanye namafutha kaphethiloli.Izifudumezi zomoya zaseFinlandzisetshenziswa kabanzi embonini nakwezekhemikhali, okusobala kubo bonke. Ukukhetha amashubhu e-fin nakho kuyadingeka kakhulu, khetha okuhleamapayipi okushisa amaphikoKubathengi kuyinto enzima kakhulu, noma intengo enhle ukuthenga imikhiqizo engagculisi, ukuthenga okulinganiselwe futhi okungafanele ukusetshenziswa emishinini yabo, indlela yokukhetha eshibhileizinto zokushisa ze-fin.
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314















