| Igama Lomkhiqizo | I-Tube Heater Defrost Heating Element ye-Evaporator |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njll. |
| Isimo | Iqondile, ukuma kwe-U, ukuma kwe-W, njll. |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | I-Defrost Heating Element |
| Izinto zepayipi | SS304, SS312, njll. |
| Ubude bentambo ye-lead | Kwenziwe ngezifiso |
| Ukuvunyelwa | I-CE/CQC |
| Ububanzi beshubhu lethu le-defrost element heating element bungakhetha u-6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njalo njalo. Imininingwane ye-defrost heater ingenziwa ngokwezifiso ngokwezidingo zomthengi. Ishubhu yokushisa e-defrost ingafakwa i-anneal futhi umbala weshubhu uzoba luhlaza okwesibhakabhaka ngemva kokufakwa i-anneal. | |
Isici sokushisa esincibilikisayo senzelwe ukuncibilikisa okuqinile kwezinhlobo ezahlukene zefriji, isiqandisi. Samukelwa njengensimbi engagqwali njengesisekelo. Noma yisiphi isimo esihambisana nezidingo zomsebenzisi. Lezi zakhiwo zomkhiqizo zincibilikiswa ngempumelelo, Ukumelana nokuvikela kuhle kakhulu, akugqwali, kuyamelana nokuguga. Ishubhu lesifudumezi esincibilikisayo liphephile futhi lithembekile ukuthwala ukusebenza okuvaliwe okungangeni manzi kwengxenye ethole ilungelo lobunikazi likazwelonke.
Thembela kuma-heater ancibilikisa iqhwa esiqandisini aklanyelwe ngokucophelela amafriji ebhizinisi kanye nama-evaporator ukuze anikeze ikhwalithi engcono kakhulu, ukwenza ngokwezifiso kanye nokuvikelwa ukuqinisekisa izixazululo ezisebenzayo zokuncibilikisa iqhwa ezindaweni eziqinile eziqandisini.
1. Isici Sokushisa Esincibilikisayo Sifakwa Esiqandisini, Esiqandisini, Esihwamukisayo, Esipholile Seyunithi, Esinomoya Obandayo.
2. Izinto ezisetshenziswa eshubhuni yi-Incoloy840, 800, insimbi engagqwali 304, 321, 310S, i-aluminium.
3. Ububanzi beshubhu bungu-6.5 mm, 8 mm, 8.5 mm, 9 mm, 10 mm, 11 mm kanye no-12 mm, 14 mm, 16 mm njalo njalo.
4. Izinga lokushisa eliphakathi nendawo: -60°C ~ +125°C
5. I-voltage ephezulu ekuhlolweni: 16,00V/5S
6. Ukuqina kokuphela kokuxhumeka: ≥50N
7. I-Neoprene ebunjiwe enokushisa okuphezulu
8. Kungenziwa ngobude obufanele
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














