Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Isici Sokushisa Se-Tubular Aluminium Evaporator Sokuncibilikisa Iqhwa |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 4.5mm, 6.5mm, njll. |
| Isimo | ngokwezifiso |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana okuvalekile | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isifudumezi Sokuncibilikisa I-Aluminium |
| Ubude bepayipi | 300-7500mm |
| Ubude bentambo ye-lead | 700-1000mm (ngokwezifiso) |
| Ukuvunyelwa | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| IIsici Sokushisa Se-EvaporatorYenziwe ngeshubhu le-aluminium elingu-4.5mm, isimo sesifudumezi singagotshwa ngokwezidingo zeklayenti, iphakethe lingakhethwa isifudumezi esisodwa esinesikhwama esisodwa, sisetshenziswa kakhulu ekuncibilikiseni iqhwa esiqandisini. Njengamanje, sikhiqize ezininganaisifudumezi sokuhlanza i-aluminiumikakhulukazi ithunyelwa eGibhithe nakwamanye amazwe aseMpumalanga Ephakathi, uma udinga ukuxhumana nathi. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Iishubhu yokushisa ye-aluminiumisetshenziswa i-alu-tube njengesithwali, kanti intambo yokushisa yerabha ye-silicon (emelana nokushisa okungu-150 ℃) ibekwa epayipini le-aluminium elenziwe ngezimo ezahlukahlukene zezingxenye zokushisa zikagesi. Ngokusho kobubanzi bangaphandle bepayipi le-aluminium, ingahlukaniswa ngezinhlobo ezimbili: Ф4.5 kanye ne-Ф6.35, ngokusebenza kahle kokuvala, ukudluliselwa kokushisa okusheshayo kanye nokucutshungulwa okulula.
Iisifudumezi sokuhlanza i-aluminium tubeilungele ukufudumeza endaweni ene-voltage elinganiselwe engaphansi kuka-250V, 50-60HZ, umswakama ohlobene ≤90%, kanye nokushisa okumaphakathi -30℃--+50℃. Ikhiqiza ukushisa ngokushesha, ngokulinganayo nangokuphephile, futhi isetshenziswa kabanzi ekuncibilikiseni iziqandisi, iziqandisi kanye neminye imishini yokuqandisa.
Idatha Yobuchwepheshe
1. Ukumelana nokushisa: Ngemva kokucwiliswa emanzini amahora angama-24, ukumelana nokushisa ≥100MΩ, ngemva kokucwiliswa imizuzu engama-30, ukumelana nokushisa ≥20MΩ;
2. Ukumelana ne-voltage: Ngemva kwe-AC2000V, setha amandla kagesi abe yi-10mA, ngemva kokuhlolwa kokumelana ne-voltage ye-2s, kuba nokuwohloka okuphindwe kahlanu kanye nesenzakalo se-flashover;
3. Amandla okuvuza: amandla okuvuza ≤0.5mA; amandla aphindwe ka-1.15 kunalawo alinganisiwe.
4. Ukuphambuka kwamandla: amandla alinganiselwe ngaphansi kwe-voltage elinganiselwe angu-+5% ~ 10% yenani elilinganiselwe;
5. Amandla omsizi: Ngemva kokuhlolwa kokucindezelwa okungu-100N, ingxenye yomsizi akufanele ibe namaphutha okuhamba noma ukwaphuka
Isicelo Somkhiqizo
I-JINGWEI Wokshop
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













