| Igama Lomkhiqizo | Isifudumezi Esincibilikisayo Se-Tubular Se-Air Cooler |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njll. |
| Isimo | iqondile, isimo se-U, isimo se-W, njll. |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | I-Defrost Heating Element |
| Ubude bepayipi | 300-7500mm |
| Ubude bentambo ye-lead | 700-1000mm (ngokwezifiso) |
| Ukuvunyelwa | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| IIsifudumezi Sokuncibilikisa I-TubularI-Air Cooler ifakwa emphethweni we-air cooler noma ithreyi yamanzi ukuze incibilike. Isimo sivame ukusetshenziswa ngesimo se-U noma i-AA TYPE (ipayipi eliqondile eliphindwe kabili, eliboniswe esithombeni sokuqala). Ubude beshubhu ye-heater encibilikayo buhlelwe ngokwezifiso ngokuya ngobude be-chiller. | |
Isifudumezi se-Tubular esincibilikisa iqhwaiyisakhi sikagesi esikhethekile esiguqula amandla kagesi abe amandla okushisa.isifudumezi seshubhu esincibilikisa iqhwaiyipayipi lensimbi njengegobolondo, futhi ucingo lwe-alloy olujikelezayo lwe-electrothermal (i-nickel chromium, i-iron chromium alloy) lusatshalaliswa ngokulinganayo eceleni kwe-axis ephakathi yepayipi. Isikhala sigcwaliswa futhi sihlanganiswe ne-MgO powder eguquliwe ene-insulation enhle kanye ne-thermal conductivity. Iziphetho zamapayipi zivaliwe nge-silicone noma imikhiqizo ye-ceramic. Ngenxa yokusebenza kwayo kahle kokushisa, kulula ukuyisebenzisa, ukufakwa okulula futhi akukho ukungcola, isetshenziswa kabanzi ngezikhathi ezahlukene zokushisa.
Ngokuvamileisifudumezi sokunciphisa iqhwakwamukelwa ukwelashwa komswakama kuhhavini, umbala u-beige, ungafakwa ekushiseni okuphezulu, umbala wobuso bepayipi lokushisa likagesi umnyama noma uluhlaza okotshani.
1, usayizi omncane, amandla amakhulu: ingaphakathi leishubhu lesifudumezi sokunciphisa iqhwaikakhulukazi isebenzisa izakhi zokushisa ze-cluster tubular.
2, kagesiisifudumezi sokuhlanza ifriji Impendulo esheshayo yokushisa, ukunemba kokulawula izinga lokushisa eliphezulu, ukusebenza kahle okuphezulu kokushisa okuphelele.
3, izinga lokushisa eliphezulu:isifudumezi sokunciphisa iqhwa izinga lokushisa lokusebenza lomklamo lingafika ku-850.
4, isifudumezi sikagesi esincibilikisa iqhwaisakhiwo esilula, izinto ezincane, kanye nesilinganiso esiphezulu sokuguqulwa kokushisa, kuyilapho konga amandla nogesi.
5, impilo ende, ukuthembeka okuphezulu:insimbi engagqwali yokufudumeza encibilikisa iqhwaYenziwe ngezinto ezikhethekile zokufudumeza zikagesi, kanye nomklamo womthwalo wamandla kunengqondo kakhulu, i-heater isebenzisa ukuvikelwa okuningi, okwenza ukuphepha nokuphila kwe-heater encibilikisayo kwande kakhulu.
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













