| Igama Lomkhiqizo | Isici Sokushisa Esinciphile Se-Tubular Strip |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, njll. |
| Isimo | Iqondile, ukuma kwe-U, ukuma kwe-W, noma eyenziwe ngokwezifiso |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana okuvalekile | 750MOhm |
| Sebenzisa | I-Finned Heating Element |
| Isikhumulo | Ikhanda lerabha, i-flange |
| Ubude | Kwenziwe ngezifiso |
| Ukuvunyelwa | CE, CQC |
| Ukuma kwento yokushisa enezinti esivame ukuyenza ngesimo esiqondile, esinomumo we-U, esinomumo we-W, singenza ngezifiso ezinye izimo ezikhethekile njengoba kudingeka. Iningi lamakhasimende likhethe ikhanda leshubhu nge-flange, uma usebenzise izinto zokushisa ezinezinti ku-unit cooler noma kwezinye izinto zokuncibilikisa, mhlawumbe ungakhetha uphawu lwekhanda ngerabha ye-silicone, le ndlela yokuvala inomumo omuhle kakhulu wokungangeni manzi. | |
I-Finned Heating Tube kagesi i-Finned Tubular Heater yenzelwe ukusetshenziswa ekufudumaleni kwemvelo nokuphoqelelwe kwesikhala somoya. Izinto ze-Fin zihlanganiswa ngokuqhubekayo phezu kwe-element ukuze kwandiswe indawo yomoya kanye nokushisa kwegesi okungagqwali. Isikhala nosayizi we-Fin kuhlolwe futhi kwakhethwa ukuze kuthuthukiswe ukusebenza. Amayunithi ensimbi afakwe i-fin abe esefakwa i-braid yesithando somlilo, abophe ama-fin esikhwameni ukuze kwandiswe ukusebenza kahle komoya. Lokhu kuvumela amazinga aphezulu e-wattage ukuthi afinyelelwe endaweni efanayo yokugeleza futhi kukhiqiza amazinga okushisa aphansi e-sheath okwandisa impilo ye-heater.
I-heater ye-finned heating tube kagesi e-finned tubular isetshenziselwa izinhlelo zokufudumeza eziphoqelelwe nge-convection, umoya noma igesi. Ama-heater/izinto zokufudumeza ze-finned tubular zenziwe ngendlela oyifisayo ukuze zihlangabezane nezidingo zakho ezithile.
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













