Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Isifudumezi se-Finned Tubular esinesimo se-U |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, njll. |
| Isimo | Iqondile, ukuma kwe-U, ukuma kwe-W, noma eyenziwe ngokwezifiso |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana okuvalekile | 750MOhm |
| Sebenzisa | I-Finned Heating Element |
| Isikhumulo | Ikhanda lerabha, i-flange |
| Ubude | Kwenziwe ngezifiso |
| Ukuvunyelwa | CE, CQC |
| Ukuma kwe-U-shape Finned Tubular Heater esivame ukuyenza ngesimo esiqondile, esinomumo we-U, esinomumo we-W, singenza ngezifiso ezinye izimo ezikhethekile njengoba kudingeka. Iningi lamakhasimende likhethe ikhanda leshubhu nge-flange, uma usebenzise i-U shape finned heater ku-unit cooler noma kwezinye izinto zokuncibilikisa, mhlawumbe ungakhetha i-head seal nge-silicone raber, le ndlela ye-seal inamandla okungena manzi angcono kakhulu. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Isifudumezi esinomumo we-U siboshwe ngamaphini ensimbi ebusweni bento evamile. Uma siqhathaniswa nento evamile yokushisa, indawo yokushabalalisa ukushisa ikhuliswa izikhathi ezi-2 kuya kwezi-3, okungukuthi, umthwalo wamandla ongaphezulu ovumelekile wento ye-fin uphindwe ka-3 kuya ku-4 kunowento evamile. Ngenxa yokuthi ubude bento bufinyeziwe, ukulahlekelwa ukushisa kuyancishiswa. Ngaphansi kwesimo esifanayo samandla, isifudumezi esinomumo we-U sinezinzuzo zokunyuka kwezinga lokushisa okusheshayo, ukukhiqizwa kokushisa okufanayo, ukusebenza kahle kokushabalalisa ukushisa, ukusebenza kahle kokushisa okuphezulu, impilo ende yesevisi, idivayisi yokushisa encane, kanye nezindleko eziphansi. Umklamo onengqondo ngokwezidingo zomsebenzisi, kulula ukuyifaka.
Khetha Umumo
Izinhlelo Zokusebenza Zomkhiqizo
Ama-heater ane-U shape finned asetshenziswa kabanzi ekukhiqizeni imishini, ezimotweni, ezindwangu, ekudleni, ezintweni zasekhaya nakwezinye izimboni, ikakhulukazi embonini yamakhethini omoya asebenzisa i-air-conditioner.
1. Ukushisa kwezinto zamakhemikhali embonini yamakhemikhali, ukomiswa kwezinye izimpushana ngaphansi kwengcindezi ethile, inqubo yamakhemikhali kanye nokomiswa kwesifutho konke kufezwa yibo.
2. Ukushisa kwe-hydrocarbon, okuhlanganisa uwoyela ongahluziwe we-petroleum, uwoyela osindayo, uwoyela kaphethiloli, uwoyela wokudlulisa ukushisa, uwoyela wokugcoba, kanye ne-parafini.
3. Cubungula amanzi, umusi oshisiwe kakhulu, usawoti oncibilikisiwe, igesi ye-nitrogen (umoya), igesi yamanzi, kanye nolunye uketshezi oludinga ukushiswa.
4. Ngenxa yokuthi isebenzisa isakhiwo esithuthukisiwe esingamelani nokuqhuma, imishini ingasetshenziswa kabanzi kumakhemikhali, ezempi, kuphethiloli, kugesi yemvelo, kumapulatifomu asogwini lolwandle, emikhunjini, ezindaweni zezimayini nakwezinye izindawo ezidinga ukuvikelwa ukuqhuma.
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














