| Igama Lomkhiqizo | Isifudumezi Sefriji Esincibilikisa Insimbi Engagqwali I-Tubular Heating Element BD120W016 Heating Tube |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Izinga Lokushisa Lokusebenza | 150ºC (Ubuningi obungu-300ºC) |
| Izinga lokushisa elizungezile | -60°C ~ +85°C |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isici Sokushisa |
| Izinto eziyisisekelo | Insimbi |
| Isigaba sokuvikela | I-IP00 |
| Ukuvunyelwa | I-UL/ TUV/ VDE/ CQC |
| Uhlobo lwetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| Isembozo/Ibhulakhethi | Kwenziwe ngezifiso |
Ukucushwa kwento yokushisa yeshubhu le-aluminium:
Isici sokushisa seshubhu le-aluminium sisebenzisa ipayipi le-aluminium njengesithwali sokushisa.
Faka ingxenye yentambo ye-heater epayipini le-aluminium ukuze wakhe izingxenye ezihlukene zezimo.
Ububanzi beshubhu le-aluminium: Ø4, Ø4.5, Ø5, Ø6.35
*Uma unezidingo ezikhethekile, singakwenzela ngokwezifiso.
Lolu chungechunge lwezifudumezi zikagesi lusetshenziswa kabanzi eziqandisini, emishinini yokuwasha, ezifudumezini zamanzi zikagesi, ezifudumezini zamanzi zelanga, ezihhavini ze-microwave, ezifutha umoya, emishinini yobisi lwesoya kanye nakwezinye izinto ezincane ezisebenza ngogesi.
Ingafakwa kalula ezipholiseni zomoya kanye nasezimpikweni ze-condenser ngenhloso yokuncibilikisa.
Lo mkhiqizo unendima yokuba nomphumela omuhle wokushisa oncibilikisayo, ukusebenza kukagesi okuzinzile, ukumelana okuphezulu kokushisa, ukumelana nokugqwala, ukulwa nokuguga, amandla aphezulu okulayisha ngokweqile, amandla amancane okuvuza, ukuzinza nokuthembeka kanye nokuphila isikhathi eside kwenkonzo.














