Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Isifudumezi Sokucwiliswa Kwethangi Lamanzi Namafutha |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njll. |
| Isimo | iqondile, isimo se-U, isimo se-W, njll. |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isici Sokushisa Sokucwiliswa |
| Ubude bepayipi | 300-7500mm |
| Isimo | ngokwezifiso |
| Ukuvunyelwa | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| IIsifudumezi Sokucwiliswa Kwamanzi Esiyi-TubularIzinto esinazo zinensimbi engagqwali engu-201 kanye nensimbi engagqwali engu-304, usayizi we-flange une-DN40 kanye ne-DN50, amandla kanye nobude beshubhu kungenziwa ngokwezifiso njengezidingo. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
I-Heating Element enokwakhiwa okuyisisekelo kwe-Flange iqukethe ikhoyili ye-helical ekhishwe yikhompyutha ye-80% Nickel 20% chromium allonresistance wire fusion ehlanganiswe kuma-cold pins ensimbi eboshwe nge-nickel. Le nhlangano yeluliwe kahle futhi igxile esigxotsheni sensimbi se-element, bese ifakwa nge-Grade "A" Magnesium Oxide powder (MgO). Ithubhu efakwe ibese ihlanganiswa nge-rol reduction mill ibe yi-solid mass, iqinise ikhoyili maphakathi nethubhu ngenkathi inikeza ukudluliselwa kokushisa okuhle kakhulu kanye namandla e-dielectric phakathi kwekhoyili kanye nesigxobo.
Ama-Flange lmmersion Tubular Heaters abizwa ngokuthi ama-flange immersion heater, aklanyelwe ukusetshenziswa kuma-drum, amathangi kanye nemikhumbi ecindezelwe ukushisa kokubili amagesi kanye nama-liaids, aqukethe ama-tubular heater amaningi anomumo we-U akhiwe abe yi-hairpin futhi aboshwe kuma-flange.
Izici Zomkhiqizo
Ama-Stainless Steel Water Electric Flange lmmersion Tubular Heaters akhiwe kusetshenziswa ithusi, insimbi, insimbi engagqwali noma i-lincoloy sheath material. I-MgO insulation isetshenziselwa ukwandisa impilo ye-heater kanye nokuvumela ukudluliselwa kokushisa okumangalisayo kanye namandla e-dielectric. Ukusetshenziswa kwe-slicone resin seal kuvumela ukumelana nomswakama. Kunezinhlobo eziningi ze-terminal kanye nobubanzi obutholakalayo.
Ama-Water Electric Flange lmmersion Tubular Heaters asetshenziswa kabanzi ukufudumeza uketshezi, umoya noma izinsimbi ngendlela engabizi, engabizi futhi eguquguqukayo, engasetshenziswa ezinhlobonhlobo zezicelo, kufaka phakathi lezo ezinemikhawulo yobukhulu bezikhala ezincane. Avumela ukusatshalaliswa kokushisa okulinganayo kanye namandla aphezulu e-dielectric. Ama-Tubular heater angakhiwa abe amaphethini ahlukahlukene.
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













