Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Isici Sokushisa Se-Flange Yokucwiliswa Kwethangi Lamanzi |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njll. |
| Isimo | iqondile, isimo se-U, isimo se-W, njll. |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isici Sokushisa Sokucwiliswa |
| Ubude bepayipi | 300-7500mm |
| Isimo | ngokwezifiso |
| Ukuvunyelwa | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| IIsici Sokushisa Se-Flange YokucwiliswaIzinto esinazo zinensimbi engagqwali engu-201 kanye nensimbi engagqwali engu-304, usayizi we-flange une-DN40 kanye ne-DN50, amandla kanye nobude beshubhu kungenziwa ngokwezifiso njengezidingo. Ii-heater ye-tubular yethangi lamanziAma-plug ajwayelekile asetshenziswayo angama-1”, 1 1/4, 2” kanye nama-2 1/2” futhi enziwe ngensimbi, ithusi noma insimbi engagqwali, kuye ngokuthi isetshenziswa kanjani. Izinhlobo ezahlukene zezindawo zokuvikela zikagesi, ama-thermostat akhelwe ngaphakathi, ama-thermocouple kanye nama-switch angenamkhawulo angafakwa kuma-heater okucwilisa ama-plug angenwa yi-screw. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Isifudumezi sokucwiliswa kwe-FlangeYenziwe ngensimbi engagqwali engu-304 noma engu-201 tube, i-Modified Mgo powder esezingeni eliphezulu, i-High Ohm NiGr alloy wire. I-Flange immersion tubular heater isebenza kahle kakhulu ekushintsheni ukushisa, okusho ukuthi i-flange immersion heater ingaba namandla ajwayelekile aphindwe kathathu kuya kwamane. I-Flange immersion heater yenziwe ngemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe kanye nokuhlolwa kwekhwalithi okuqinile. Isici sokushintshanisa ukushisa okusheshayo nokushisa okufanayo okusetshenziswa isikhathi eside.
Lokhuisifudumezi esijiyile sethangi lamanziimikhiqizo yenzelwe ukufudumeza uketshezi lokudlulisa ukushisa, uwoyela ophakathi nolula kanye namanzi emathangini nasezitsheni zokucindezela. Ama-heater afakwe amapuleti afanele ukusetshenziswa adinga izidingo zamandla aphansi kuya kwaphakathi.
Izifudumezi ezifakwe amanzizenziwe ngezinto ezishubhu eziboshwe noma ezishiselwe ku-flange. Ama-heater e-flange afakwe i-flange ahlinzekwa ngezinjongo ezijwayelekile noma izivalo ze-terminal ezingamelani nomswakama.
Izici Zomkhiqizo
1. Zonke izinhlobo zezifudumezi, njengesithando samanzi sikagesi, ibhoyila yamanzi, isithando somusi, amandla omoya, amandla elanga, ukufudumeza okusizayo kwethangi lamanzi lobunjiniyela, ichibi lamakhemikhali, ichibi lokugeza, ichibi lokubhukuda, i-incubator, njll.
2. Isifudumezi sikawoyela esinzima sesishisi sikawoyela esinzima.
3. Izifudumezi zanoma yiluphi uketshezi kumakhemikhali ahlukahlukene ezimboni
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














