| Igama Lomkhiqizo | Ingxenye ye-Whirlpool # W10310274 Isitofu/I-oven Yokubhaka I-Tubular Heater |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 8.0mm |
| Inombolo Yengxenye | W10310274 |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| I-voltage | 240V |
| Sebenzisa | Isici Sokushisa Se-oven |
| Izinto zepayipi | Insimbi engagqwali |
| Iphakheji | isifudumezi esisodwa esinesikhwama esisodwa |
| Ukuvunyelwa | I-CE/ CQC |
| Le Whirlpool Bake Oven Element W10310274 iyingxenye yokufaka esikhundleni sehhavini. Ihambisana namahhavini eWhirlpool futhi isetshenziselwa ukuvumela ihhavini ukuthi lishise lifike ezingeni lokushisa elifanele. I-oven heating element ibekwe phansi ngaphakathi kwedivayisi. I-oven tubular heater iyishubhu yensimbi engagqwali engu-304, eluhlaza okotshani. Sicela uhlole ukuthi iyahambisana yini nengxenye yakho yangaphambilini kanye nemodeli yedivayisi ngaphambi koku-oda lokhu kushintsha. 1. I-Whirlpool Bake Element W10310274 2. Isifudumezi se-oven tube siyingxenye yokufaka esikhundleni se-Whirlpool ye-oven 3. Isici sokushisa ihhavini siyahambisana namahhavini e-Whirlpool futhi sisetshenziselwa ukuvumela ihhavini ukuthi lishise lifike ezingeni lokushisa elifanele 4. Ishubhu lokufudumeza ihhavini libekwe phansi ngaphakathi kwedivayisi 5. Isifudumezi sehhavini singensimbi engagqwali engu-304 tube, umbala wethhubhu uluhlaza okotshani. Sicela uhlole ukuthi iyahambisana yini nemodeli yesifudumezi sakho sangaphambilini kanye nemodeli yedivayisi ngaphambi koku-oda lokhu okushintshiwe. | |
Inombolo Yengxenye Efanele Yokufaka Esikhundleni W10310274
I-Oven Bake Tubular Heater Element
19-1/2" Ububanzi x 18-1/2" Ubude (kuya ekupheleni kwetheminali)
Ama-Watts angu-2400 / ama-volts angu-240
Ukushintshwa kwezinombolo 74010883, 7406P439-60, WPW10310274, AP6019234, PS11752540
Yakhelwe ukulingana nezinhlobo ezithile zeWhirlpool ezikhiqizwe kanye namamodeli afaka phakathi iJenn-Air, iMaytag, ne-Amana.
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














