| Igama Lomkhiqizo | I-Whirlpool W10703867 I-Heater ye-Dishwasher |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 8.0mm |
| Izinto zepayipi | insimbi engagqwali 304 |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isici Sokushisa Somshini Wokugeza Izitsha |
| Iphakheji | i-heater eyodwa enesikhwama esisodwa, ama-pcs angu-35 ngebhokisi ngalinye |
| Isitifiketi | I-CE/CQC |
| Isakhi se-W10703867 sokufudumeza izitsha esiklanyelwe ukuqapha nokulawula ukushisa kwamanzi ngesikhathi sokujikeleza kokuwasha izitsha futhi sisiza ukomisa izitsha ekupheleni komjikelezo. Uma umshini wakho wokuwasha izitsha ungawomisi izitsha ngokucophelela, amanzi ashisa kakhulu/abanda kakhulu, uma kwenzeka ukwehluleka kokuqala, ukuvuza, noma ukukhanya kokuhlanza kukhanya kuphaneli yokulawula, udinga ukufaka esikhundleni isakhi se-W10703867 sokufudumeza izitsha esijikelezayo. 1. Iphakheji ifaka: 1 x W10703867 Isifudumezi Somshini Wokugeza Izitsha, 2 x izixhumi zepulasitiki ezihlanganisiwe ze-heater. ---Lo mshini wokuwasha izitsha we-W10703867 whirlpoolI-heating element yenziwe nge-stainless steel 304 tube eqinile, engashisi, esezingeni eliphezulu, futhi engashisi, i-whirlpool dishwasher heating element ingamelana nokushisa okuphezulu futhi ikhiqize ukushisa okufanayo. ---Ihlonyiswe ngamantongomane epulasitiki ahlanganisiwe futhi yakha uxhumano olufakwe i-insulation ngemva kokufakwa, ivikela isihloko se-heating element ukuthi singagobi futhi sicindezelwe. | |
1. Qiniseka ukuthi unqamula ugesi namanzi ngaphambi kokufaka, Susa iphaneli yokufinyelela engezansi, susa isembozo ebhokisini lokuxhumanisa ugesi, susa ama-wire nuts bese uhlukanisa izintambo.
2. Susa umugqa wokuhambisa amanzi.
3. Slayida umshini wokomisa uphume ngaphansi kwekhabhinethi ukuze ukwazi ukufinyelela ngemuva. Susa izixhumi zikagesi emaphethelweni ekhoyili ye-heater.
4. Sebenzisa isipanela esilungisekayo ukususa amantongomane epulasitiki emaphethelweni ekhoyili ye-heater. Ikhoyili ye-heater kufanele ibe ngeyokususa.
5. Ukuhlukaniswa okubuyiselwe emuva kokufaka ikhoyili entsha ye-heater.
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














