Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | I-Air Finned Heating Element Ethengiswa Ngobuningi |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, njll. |
| Isimo | Iqondile, ukuma kwe-U, ukuma kwe-W, noma eyenziwe ngokwezifiso |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana okuvalekile | 750MOhm |
| Sebenzisa | I-Finned Heating Element |
| Isikhumulo | Ikhanda lerabha, i-flange |
| Ubude | Kwenziwe ngezifiso |
| Ukuvunyelwa | CE, CQC |
| Iisici sokushisa esinoboya obuncane ngobuningiusayizi kanye ne-voltage/voltage kungenziwa ngezifiso njengezidingo, ukuma kwe-isifudumezi somoya esinamafindoinomumo oqondile, o-U, o-W, noma olunye uhlobo olukhethekile. Ikhanda lepayipi lokushisa lingakhethwa ngokuvala ngerabha noma lishiselwe i-flange. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Iisifudumezi sepayipi esinefiniyipayipi lokushisa elinamaphini amaningi ensimbi amancane, amade ebusweni balo. Amaphini anamathele eduze komzimba wepayipi futhi inani lawo nesimo sawo kuklanywe ngokwezidingo zezikhathi ezahlukene. Umsebenzi wamaphini ukwandisa indawo yokuxhumana phakathi kwepayipi lokushisa nendawo efudumele, ukuthuthukisa ukudluliselwa kokushisa, ngaleyo ndlela kuthuthukiswe ukusebenza kahle kokushisa.
Ngobaisifudumezi se-tubular esinezintiinendawo enkulu ebusweni, ukusebenza kahle kokudlulisa ukushisa kwayo kuphakeme kunokwe-heater evamile, ngakho-ke umphumela wokonga amandla we-heater yepayipi eligoqiwe ungcono kunowe-heater evamile. Ucwaningo lubonisa ukuthi, ngaphansi komphumela ofanayo wokushisa,isici sokushisa esinamafindokungonga ukusetshenziswa kwamandla okungaphezu kuka-20% uma kuqhathaniswa ne-heater evamile.
Izinhlelo Zokusebenza Zomkhiqizo
Amapayipi okushisa acwebezelayozisetshenziswa kabanzi kuzo zonke izinhlobo zemishini yokushisa, njengezifudumezi zephaneli ze-photovoltaic, izifudumezi zamanzi zikagesi, ama-radiator, ama-dryer, izifudumezi zasephansi, izitofu zezimboni, njll., ikakhulukazi ekushiseni okuphezulu, umfutho ophezulu, ukugqwala okunamandla, imidiya ye-viscosity ephezulu kanye nezinye izikhathi ezikhethekile, amashubhu okushisa ancishisiwe angahlangabezana kangcono nezidingo zokushisa, futhi angabizi kakhulu futhi onge amandla.
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














