| Igama Lomkhiqizo | Isifudumezi Esincibilikisayo Esingu-6.5mm Ububanzi Obuthengiswayo |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm. |
| Isimo | iqondile, isimo se-U, isimo se-W, njll. |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | I-Defrost Heating Element |
| Ubude bepayipi | 300-7500mm |
| Ubude bentambo ye-lead | 700-1000mm (ngokwezifiso) |
| Ukuvunyelwa | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| LokhuIsifudumezi sokuncibilikisa iqhwa esingu-6.5mmifakiwe esiqandisini, efrijini kanye nasefrijini. Ububanzi beshubhu bungu-6.5mm kanti ubude beshubhu bungenziwa kusukela ku-10inch kuya ku-26inch. Itheminali ingenziwa ngokwezifiso ngokwezidingo. Isifudumezi se-INGWEI singenziwa ngezifiso futhiipayipi lokushisa elincibilikisa iqhwakweyunithi epholile kanye nesimo somoya. Ububanzi beshubhu bungakhethwa futhi ngo-8.0mm no-10.7mm, isimo se-heater esincibilikayo singenziwa siqonde, ishubhu eqondile kabili, isimo se-U, isimo se-W, noma yisiphi isimo esikhethekile esenziwe ngokwezifiso. | |
IIsifudumezi sokuncibilikisa iqhwa esingu-6.5mmIsebenza ngokusekelwe kusimiso sokushisa esihilela ukusabalalisa ngokulinganayo ucingo olumelana nokushisa okuphezulu ngaphakathi kwepayipi lensimbi engagqwali elingamelana nokushisa okuphezulu bese igcwalisa isikhala esingenalutho nge-crystalline MgO powder, ene-insulation enhle kanye nezimfanelo zokushisa. Ngaphezu kokusebenza kahle kakhulu maqondana nokushisa, lokhu kwakhiwa kunikeza nokushisa okulinganayo. Ukuze kufezwe umgomo wokushisa, lapho ugesi ugeleza ngentambo yokumelana nokushisa okuphezulu, ukushisa okukhiqizwayo kuhlakazeka ebusweni bepayipi lensimbi nge-crystalline MgO powder bese kuthi kamuva kuthuthwe endaweni efudumele noma emoyeni ozungezile. Njengobaishubhu lesifudumezi sokunciphisa iqhwaIgobolondo lika-'s lakhiwe ngensimbi, lingakwazi ukumelana namazinga okushisa aphezulu, ukugqwala, kanye nokusha okomile.
1. Ukuqinisekisa ukuthi imishini isebenza kahle futhi igcina izinga lokushisa elilinganayo lokugcina ukudla, faka i-ishubhu lesifudumezi sokunciphisa iqhwaku-evaporator coil yesiqandisi ukuze kuncibilikiswe noma yiliphi iqhwa kanye nesithwathwa esiqongelelekile.
2. Iishubhu lesifudumezi esincibilikisayoUmsebenzi oyinhloko ka-'s ukugcina ikhoyili ye-evaporator ingaqandi, okuvumela ukuhamba komoya okubushelelezi kanye nokuqandisa ukudla okuqandisiwe okuphumelelayo.
3. Izinhlelo zokuqandisa zezentengiselwano: Ukuze kulondolozwe ubuqotho bezimpahla ezibolayo, amayunithi amakhulu okuqandisa asetshenziswa ezitolo ezinkulu, ezindaweni zokudlela, nakwezinye izindawo zezentengiselwano adingaizifudumezi ezincibilikisa iqhwa.
4. Uhlelo lokupholisa umoya:Ama-heater ancibilikisayozisetshenziselwa ukuncibilikisa iqhwa futhi zandise ukusebenza kahle kokupholisa kwemishini yokupholisa umoya enama-coil okupholisa avame ukuba neqhwa.
5. Amafeni okuqandisa ezimboni: Ukuze kulondolozwe ukusebenza kahle kwezinhlelo zawo zokuqandisa nokuqinisekisa ikhwalithi yomkhiqizo, izimboni ezidinga ukuqandisa okukhulu, njengezindawo zokucubungula nokugcina ukudla, zisebenzisancibilikisa ama-heater.
6. Amakamelo abandayo kanye namafriji angena ngaphakathi: Ukuze ugcine ama-evaporator coils engabandi futhi ugcine izinga lokushisa elihlala linjalo ezintweni eziningi ezibolayo, sebenzisancibilikisa amashubhu okushisaemakamelweni abandayo kanye naseziqandisini ezingenayo.
7. Amabhokisi okubonisa aqandisiwe: Ukuze kuboniswe izimpahla eziqandisiwe noma eziqandisiwe ngaphandle kokubeka engcupheni yokukhithika kombono, izindawo ezifana nezitolo ezinkulu nezitolo ezithengisa izinto eziseduze zisebenzisa amabhokisi okubonisa aqandisiwe anezimbobo zokubonisa eziqandisiweisici se-heater yokuncibilikisa iqhwa.
8. Amaloli neziqukathi ezifakwe esiqandisini: Ukuze kugwenywe ukuqiniswa kweqhwa nokuqinisekisa ukuthi izimpahla zigcinwa zisesimweni esihle ngesikhathi sokuhamba,ncibilikisa ama-heaterzisetshenziselwa ukupholisa izinhlelo zokuthutha.
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













