Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | Intambo Yesifudumezi Esinomugqa Wokudonsa Othengiswayo |
| Izinto | Irabha ye-silicone |
| Usayizi | 5*7mm |
| Ubude bokushisa | 0.5M-20M |
| Ubude bentambo ye-lead | 1000mm, noma ngokwezifiso |
| Umbala | omhlophe, ompunga, obomvu, oluhlaza okwesibhakabhaka, njll. |
| I-MOQ | 100pcs |
| I-voltage ephikisanayo emanzini | 2,000V/min (izinga lokushisa lamanzi elijwayelekile) |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isifudumezi sepayipi lokukhipha amanzi |
| Isitifiketi | CE |
| Iphakheji | isifudumezi esisodwa esinesikhwama esisodwa |
| Amandla e-Wholesale Drain Line Heater Wire angama-40W/M, singenziwa futhi ngamanye amandla, njenge-20W/M, 50W/M, njll. Futhi ubude be-isifudumezi sepayipi lokukhipha amanziine-0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, njll. Ende kunazo zonke ingenziwa ibe yi-20M. Iphakheji yeisifudumezi somugqa wokukhipha amanzii-heater eyodwa enesikhwama esisodwa sokufakelwa, inani lesikhwama esenziwe ngokwezifiso ohlwini lingaphezu kwama-500pcs ngobude ngabunye. | |
Ukucushwa Komkhiqizo
Intambo yesifudumezi somugqa wokudonsa amanzi ingasetshenziswa ukugcina amazinga okushisa, yize ukusetshenziswa kwayo okuyinhloko ukuvimbela ukubanda kwamapayipi. Ukufakwa kwerabha ye-silicone yesifudumezi okuguquguqukayo kakhulu nokushisa okuphezulu kwenza kube lula ukuyisebenzisa.
Ukuze ipayipi lingaqandi, i-heater yerabha ye-silicone drain line inganikeza inani elithile lokushisa ngaphandle kwepayipi. Ukuze kongiwe amandla futhi kuqinisekiswe ukusebenza kahle kwepayipi, i-heater yepayipi yokudonsa amanzi ingalawulwa ngokuzenzakalelayo futhi ivulwe noma ivalwe ngenxa yokushintsha kwezinga lokushisa. Ngaphezu kwalokho, uhlelo lokudonsa amanzi lwepayipi lokugcina amanzi abandayo ludinga ukuqiniswa. Amazinga okushisa aphansi kulo lonke ubusika angaqandisa amanzi ohlelweni lokudonsa amanzi, okuholela ekuvinjweni kweqhwa okuvalela amapayipi futhi kuphazamise ukudonsa kwamanzi.Ukuqinisekisa ukuthi amanzi ageleza kahle futhi kugwenywe lokhu, uhlelo lokukhipha amanzi luyashiswa ukuze kugcinwe amanzi ohlelweni esesimweni soketshezi.
Izici Zomkhiqizo
1. Umklamo ongangeni manzi:ukuvimbela umonakalo kanye nokujikeleza okufushane kanye nokuqinisekisa ukuthi ibhande lokushisa lingasebenza ngokuphephile endaweni enomswakama.
2. Isivikelo sokuvikela esinezingqimba ezimbili:kunciphisa amathuba okuvuza kwamanje futhi kunikeza isivikelo esengeziwe sokuphepha.
3. Amalunga ahlanganisiwe:Qinisekisa ukuthi ingxenye yokuxhuma yebhande lokushisa ihlala isikhathi eside futhi inokuvalwa okwanele.
4. Isivikelo senjoloba ye-silicone:Ilungele izindawo eziningi ezinzima, ingamelana namazinga okushisa asukela ku--60°C kuya ku-+200°C.
5. Izinto zokwakha umzimba wokushisa:ngokuvamile ama-alloy ethusi-nickel noma i-nickel-chromium, anokumelana okukhulu nokushisa kanye nokuqhuba kukagesi okunamandla.
Isithombe Semboni
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














