| Igama Lomkhiqizo | I-Wholesale Silicone Heating Belt Compressor Crankcase Heater |
| Izinto | irabha ye-silicone |
| Amandla | ngokwezifiso |
| I-voltage | 110V-240V |
| Ububanzi bebhande | 14mm, 20mm, 25mm, 30mm, njll. |
| Ubude bebhande | ngokwezifiso |
| Ubude bentambo ye-lead | 1000mm, noma ngokwezifiso |
| Izinto zocingo oluholayo | irabha ye-silicone noma ucingo lwe-fiberglass |
| Ubukhulu obuncane | 0.5mm |
| Melana ne-voltage | >5KV |
| Uhlobo lwetheminali | 6.3mm noma 4.8mm, noma ngezifiso |
| Isitifiketi | CE |
| 1. I-compressor crankcase heater isetshenziswa kakhulu ngobubanzi obuyi-14mm no-20mm, uma udinga ububanzi obubanzi, singaphinde senziwe ngokwezifiso. 2. Ubude be-crank case heater abunawo amazinga ajwayelekile, siyifektri, ngakho-ke ubude namandla/i-voltage kungenziwa ngokwezifiso, i-silicone heater nayo ingafakwa esigungwini; 3. Shintsha amandla kanye ne-voltage, intengo ye-silicone crankcase heater izofana, intengo ye-heater yethu isekelwe kubude be-heater, ububanzi, ubude be-lead wire kanye nobuningi. Uma unemibuzo nge-heater, ungaxhumana nathi ngqo! | |
Ibhande/iphedi yokushisa yerabha ye-silicone inokusebenza okuhle kokungangenwa manzi, ingcindezi evimbela ukuguguleka kanye nokumelana nokuguga.
1. Ukushisa, ukuxuba nokugcina ukushisa kwamapayipi, amathangi, imibhoshongo kanye namathangi emishini yezimboni ngezikhathi zegesi emanzi nengaqhumi kungagoqwa ngqo ebusweni bengxenye efudumele uma kusetshenziswa.
2, ukuvikelwa kwefriji kanye ne-compressor yokupholisa umoya, injini, iphampu ecwiliswa emanzini kanye neminye imishini yokushisa okusizayo,
3, imishini yezokwelapha efana ne-blood analyzer, i-test tube heater, izingubo zezokwelapha, i-belt compensation heat nokunye. Lo mkhiqizo wakhiwe kakhulu nge-alloy kagesi heating wire kanye ne-silicone raber high temperature insulation cloth, ushisa ngokushesha, izinga lokushisa elifanayo, ukusebenza kahle kokushisa okuphezulu, ukuqina okuhle, ngokuhambisana ne-United States UL 94-V0 fire resistance standard, kulula ukuyisebenzisa, ayinamanzi, impilo yayo yokuguga ifinyelela eminyakeni emihlanu.
Indlela yokufaka:Okokuqala songa ibhande lokushisa le-silicone nxazonke kwepayipi lamanzi, ungangeza isishintshi sokulawula izinga lokushisa esingaguquki (noma isilawuli sokushisa esilungisekayo) ngemva kokufakwa, songa i-aluminium foil tape ukuze uyilungise futhi uyigcine ifudumele, bese uxhuma ugesi. (Ncoma ukuthi uthenge i-thermostat)
Ukusebenza kahle kwebhande lokushisa elingangeni manzi lepayipi yerabha ye-silicone, lingasetshenziswa ku:
1. Ukulandelela ukushisa kanye nokushisa kwethangi lombhobho kanye nethangi lombhoshongo wemishini yezimboni uma kwenzeka igesi emanzi engaqhumi ingalinyazwa ngqo ebusweni bengxenye efudumele uma isetshenziswa.
2. Ukuvikelwa kwesiqandisi kanye ne-air conditioner compressor motor iphampu engaphansi komhlaba kanye neminye imishini yokushisa okusizayo.
3. Izinto zokushisa zikagesi ze-silicone, uma umkhiqizo usezingeni eliphezulu wakhiwe kakhulu ngocingo lokushisa lukagesi oluhlanganisiwe kanye nerabha ye-silicon, ufudumeza ngokushesha izinga lokushisa elifanayo, ukuqina okuphezulu, kulula ukuyisebenzisa isikhathi eside, akulula ukuguga.
Qaphela uma usebenzisa:
**** 1. Uma ufaka, uhlangothi lwerabha ye-silicone yebhande lokushisa kufanele lube seduze nobuso bethangi lepayipi eliphakathi futhi luqiniswe ngetheyipu ye-aluminium.
**** 2. Ukuze kuncishiswe ukulahleka kokushisa, kufanele kwengezwe ungqimba lokuvikela ukushisa ngaphandle kwendawo kagesi eshisayo.
**** 3. Ukufakwa kwama-winding ahambisanayo akuvunyelwe ngokuphelele ukuvimbela umonakalo wokushisa ngokweqile.
Singenziwa ngokwezifiso ngokwezidingo zamakhasimende.
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.













