Ukucushwa Komkhiqizo
I-oven grill tubular heating element uhlobo lwe-dry burning heating tube, i-dry burning electric heating tube ibhekisela ku-electric heating tube evezwe emoyeni i-dry burning. I-heating element ngaphakathi ku-oven iyi-heating wire, kanti i-mid-in igqunywe nge-modified MgO powder kanye ne-forced convection heating. Izinto eziyinhloko zomkhiqizi we-oven heating element waseShayina yi-stainless steel 304 kanye ne-stainless steel 310S, ezimelana kakhulu nokugqwala komusi futhi ziphila iminyaka engaphezu kwemi-5, futhi ziyizinto ezikhethwayo zama-oven afakwe kumusi. Ukuxhumana isikhathi eside nomhwamuko wamanzi akulula ukugqwala, kunconywa ukuthi ukhethe i-stainless steel 310S, kodwa intengo iphezulu.
Ukuma kwento yokushisa ye-grill ye-oven nakho kunomthelela obalulekile emphumeleni wokubhaka. Izimo ezivamile ziwuhlobo lwe-U, oluyisicaba, noluwuhlobo lwe-M. Izinga lokushisa eliphakathi le-tube yokushisa enobunjwa be-U liphansi, kulula ukulihlanganisa, futhi ukushisa kungalingani kakhulu. Nakuba i-tube yokushisa yefonti ilula futhi kulula ukuyisebenzisa, kulapho ingcono khona, ngoba i-tube yokushisa eyodwa ngokuvamile iyafana ekufudumaleni. I-tube yokushisa yohlobo lwe-M ifana kakhulu ekudlulisweni kokushisa, ingacabangela kangcono ukushisa okuzungezile nokuzungezile ekhoneni, futhi umphumela wokubhaka ungcono.
Ukukhetha Umumo Womkhiqizo
1. Ishubhu yohlobo lwe-M
*** Ukushabalalisa ukushisa okunezinhlangothi ezintathu okungu-360°, ukufana okuhle kakhulu kokushisa, okufanelekela kakhulu ukubhaka isinkwa, ikhekhe nokunye ukudla okuzwela ukushisa;
*** Uma kuqhathaniswa neshubhu elinomumo ongu-U (izinga lokushisa eliphansi eliphakathi nendawo) kanye neshubhu elinomumo owodwa (ukumbozwa okunganele), ukufana kombala wokubhaka kuthuthukiswe ngo-30%.
2. Ipayipi eliqondile kanye nepayipi eligoqwe kaningi (isimo sika-M noma u-W)
*** Ipayipi eliqondile lidinga inhlanganisela eminingi (njengezingu-3 ngaphezulu nangaphansi ngakunye) ukuze kulungiswe iphutha lokumboza, izindleko ziphansi;
*** Ipayipi eligoqwe kaningi kufanele lisabalaliswe ngokulinganayo i-engeli yokugoqwa, ngaphandle kwalokho lingakhiqiza izinga lokushisa eliphezulu lendawo.
Izingxenye Zomkhiqizo
| Igama Lomkhiqizo | I-Oven Grill Tubular Heating Element |
| Ukumelana Nokushiswa Kwesimo Somswakama | ≥200MΩ |
| Ukumelana Nokushisa Ngemva Kokuhlolwa Kokushisa Okunomswakama | ≥30MΩ |
| Isimo Somswakama Ukuvuza Kwamanje | ≤0.1mA |
| Umthwalo Womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi beshubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njll. |
| Isimo | iqondile, isimo se-U, isimo se-W, njll. |
| I-voltage ephikisanayo | 2,000V/min |
| Ukumelana nokushisa emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isici Sokushisa Se-oven |
| Ubude bepayipi | 300-7500mm |
| Isimo | ngokwezifiso |
| Ukuvunyelwa | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwetheminali | Kwenziwe ngezifiso |
| I-Oven Grill Tubular Heating Element isetshenziselwa i-microwave, isitofu, i-grill kagesi. Isimo se-heater ye-oven singenziwa ngokwezifiso njengemidwebo noma amasampula eklayenti. Ububanzi beshubhu bungakhethwa ngo-6.5mm, 8.0mm noma 10.7mm. I-JINGWEI HEATER ingumkhiqizi wepayipi lokushisa ochwepheshe, i-voltage namandla ayoisici sokushisa ihhaviniingenziwa ngokwezifiso njengoba kudingeka. Futhi ishubhu le-oven heating element lingafakwa i-anneal, umbala weshubhu uzoba luhlaza okwesibhakabhaka ngemva kokufakwa i-anneal. Sinezinhlobo eziningi zamamodeli e-terminal, uma udinga ukwengeza i-terminal, udinga ukusithumelela inombolo yemodeli kuqala. | |
Isicelo Somkhiqizo
I-JINGWEI Workshop
Inqubo Yokukhiqiza
Isevisi
Thuthukisa
ngithole imininingwane yemikhiqizo, umdwebo, kanye nesithombe
Izilinganiso
impendulo yomphathi ngophenyo emahoreni angu-1-2 bese ethumela ikhotheshini
Amasampula
Amasampula wamahhala azothunyelwa ukuze kuhlolwe ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokukhiqizwa kwe-bluk
Ukukhiqizwa
qinisekisa imininingwane yemikhiqizo futhi, bese uhlela ukukhiqizwa
I-oda
Faka i-oda uma usuqinisekisile amasampula
Ukuhlolwa
Ithimba lethu le-QC lizohlolwa ikhwalithi yemikhiqizo ngaphambi kokulethwa
Ukupakisha
ukupakisha imikhiqizo njengoba kudingeka
Iyalayisha
Ilayisha imikhiqizo elungele isitsha seklayenti
Ukwamukela
Ngikutholile i-oda lakho
Kungani Sikhethe
•Iminyaka engama-25 yokuthumela kwamanye amazwe kanye neminyaka engama-20 yesipiliyoni sokukhiqiza
•Ifektri ihlanganisa indawo engaba ngu-8000m²
•Ngo-2021, zonke izinhlobo zemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe yashintshwa, okuhlanganisa umshini wokugcwalisa impuphu, umshini wokunciphisa amapayipi, imishini yokugoba amapayipi, njll.,
•isilinganiso sokukhishwa kwansuku zonke singama-pcs ayi-15000
• Amakhasimende ahlukene e-Cooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuncike kwisidingo sakho
Isitifiketi
Imikhiqizo Ehlobene
Isithombe Semboni
Ngaphambi kophenyo, sicela usithumelele imininingwane engezansi:
1. Ukusithumelela umdwebo noma isithombe sangempela;
2. Usayizi we-heater, amandla kanye ne-voltage;
3. Noma yiziphi izidingo ezikhethekile ze-heater.
Oxhumana nabo: u-Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
I-Wechat: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314















